آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

کافیست در کشوری مسابقه ای جهانی در وسعت المپیک برگزار شود تا تمام زیرساخت های آن نوسازی و مجتمع ها و امکانات تفریحی و اقامتی مدرن در آنجا مستقر شود، پکن نیز با برگزاری المپیک 2008 حسابی به چشم آمد و با سرمایه گذاری هوشمندانه کلی متحول شد، یکی از یادگارهای المپیک 2008، پارک المپیک پکن است که در  ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

پارک المپیک پکن را در سال 2003 به منظور اجرای بازی های المپیک و پارالمپیک 2008 ساخته شد. در تور چین برای رسیدن به این پارک مدرن و زیبا از مترو استفاده کنید و در ایستگاهی که به همین نام است پیاده شوید و یا اگر سفر با مترو را دوست ندارید میتوانید تاکسی بگیرید و با گفتن کلمه olympic park دقیقا در مقابل درب ورودی پیاده شوید. اگر خواستید از هیاهو و شلوغی شهر فاصله بگیرید پارک المپیک بهترین انتخاب است زیرا در آن فقط شاهد دوچرخه و ماشین های الکتریکی کم سرعت خواهید بود و مکانی بسیار مناسب برای خانواده ها محسوب میشود. در این پارک متفاوت میتوان از مشاهده مجسمه ها و چشم انداز زیبای آن لذت برد. پیشنهاد میکنم که اگر به شهر پکن سفر کردید و قصد بازدید از پارک المپیک را داشتید ساعات 5 عصر تا 9 شب را انتخاب کنید.

اخبار و مقالات مرتبط با "آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین"

اگر اسم زاها حدید به گوشتان خورده باشد و یا از علاقمندان به معماری مدرن باشید، بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO)، حسابی شما را شگفت زده خواهد کرد، این مجتمع تجاری عظیم با معماری فوق العاده‌اش بندی میان سنت و مدرنیته را بوجود آورده است که اثر هنری از نابغه فقید هنر معماری جهان است.

مردم چین به گذشته شان افتخار میکنند تاریخی که بیش از 5000 سال قدمت دارد این افتخار را میتوانید در دقتشان در نگاه داری آثار باستانی ببینید، یکی از آثاری که چند سال از ساخت آن میگذرد، آرامگاه پادشاهان مینگ است، 

موزه ها صندوقچه  تاریخ یک ملت هستند و گذر عمر تمدنها را در هر منطقه در خود نگاه میدارند، در موزه ملی چین واقع در شهر پکن، آثاری حتی تا میلیونها سال قبل را نیز می‌توانید ببینید.

پکن با اینکه شهری توسعه یافته است، اما پر از جذابیت های تاریخی میباشد، حتی برخی پل های این شهر هم تبدیل به جاذبه های گردشگری شده اند زیرا ارزشی تاریخی دارند، پل مارکوپولو (Guangli) پکن از قدیمیترین پل های این شهر به شمار میرود که قرنها از قدمت آن میگذرد.

مردم چین فرهنگی باستانی با مذهب بودایی دارند، تاریخچه ای که پر از یادگار از قرنها پادشاهان و عالمان معتقد به این مذهب است، معبد Fayuan پکن یکی از مشهورترین آثار تاریخی به جای مانده از پادشاهی خاندان‎ Tang ‎در چین است که امروز بسیار مورد توجه گردشگران میباشد.

به "آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید