آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

شانگهای بزرگترین شهر چین است و یکی از سریعترین شهرهای جهان در مسیر توسعه میباشد، این شهر بزرگ پر از جذابیت های مدرن برای گردشگران است که یکی از آنها برج مروارید شرقی شانگهای (The Oriental Pearl Tower) میباشد.

آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

در قسمت شرقی رودخانه‌ هانگ پو واقع در پارک پودانگ شانگهای، برج رادیو تلویزیونی مروارید شرقی (The Oriental Pearl Tower) با ارتفاع 468 متر قرار دارد.

وقتی در تور چین در نقطه بالایی این برج بایستید میتوانید شاهد منظره زیبای شهر و همچنین رودخانه محبوب و پرهیاهوی هانگ پو و چشم انداز بینظیر تفرجگاه تاریخی بوند باشید. نام زیبای این برج از 11عدد گوی متصل به هم در سایزهای متفاوتی میباشد که در برج وجود دارد، تاریخ ساخت برج متعلق به سال 1991 میباشد. بلندترین این گوی ها یک ماژول در ارتفاع 350متری میباشد که با کف شیشه ای فضای دل انگیزی را مهیا نموده است. از دیگر امکانات برج میتوان به مکز خرید آن در طبقه پایین، یک هتل با اتاق های رویایی و رستوران گردان اشاره نمود.

اخبار و مقالات مرتبط با "آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای"

مردم چین بسیار به دورهمی هایشان علاقمندند، میدانی در گذشته در برای مسابقات اسب سواری ساخته شده بود که امروزه بیشتر برای دورهمی های مردم شانگهای به کار میرود و نامی مرتبط هم روی آن گذاشته اند، میدان خلق شانگهای (People s Square)، که در ادامه برایتان بیشتر در مورد آن خواهیم گفت.

سفر به یکی از کهنترین تمدن های آسیایی، برای همه گردشگران دنیا جذاب است و سالانه گردشگران فراوانی به سمت چین حرکت میکنند و از زیبایی های تاریخی، طبیعی و فناوری و مدرنیته چینی دیدن میکنند، مردمی که بخش قابل توجهی از جمعیت جهان را شامل میشوند و فرهنگی متفاوت از باقی دنیا را شکل داده...

اگر اسم زاها حدید به گوشتان خورده باشد و یا از علاقمندان به معماری مدرن باشید، بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO)، حسابی شما را شگفت زده خواهد کرد، این مجتمع تجاری عظیم با معماری فوق العاده‌اش بندی میان سنت و مدرنیته را بوجود آورده است که اثر هنری از نابغه فقید هنر معماری جهان است.

بودایی ها کلی یادگار در چین به جای گذاشته اند که از معابد  مجسمه های مختلف گرفته تا کتب و معماری خاص خودشان، این سازه ها گاهی آنقدر شگفت انگیزند که برای گردشگران نیز جالب توجهند و هر ساله گردشگران از جاهای مختلف برای دیدن بناهای مختلف به چین سفر میکنند، یکی از عجایب بودایی چین،...

به "آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آشنایی با برج مروارید شرقی شانگهای

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید