بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

اگر اسم زاها حدید به گوشتان خورده باشد و یا از علاقمندان به معماری مدرن باشید، بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO)، حسابی شما را شگفت زده خواهد کرد، این مجتمع تجاری عظیم با معماری فوق العاده‌اش بندی میان سنت و مدرنیته را بوجود آورده است که اثر هنری از نابغه فقید هنر معماری جهان است.

بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

بنای کهکشان سوهو یکی از جاذبه های گردشگری تور چین محسوب میشود که در پکن واقع است و نباید آن را کاخ پادشاهان اشتباه گرفت. این مجموعه تفریحی تجاری عظیم و مدرن توسط معمار معروفی به نام زاها طراحی شد که 330 هزار متر مربع مساحت دارد. فرآیند ساخت این پروژه را کمپانی سوهو پذیرفت. بنای کهکشان سوهو متشکل از 5 حجم درهم فرو رفته پلکانی میباشد که ظاهری خارق العاده و منحصر به فرد دارد. با نگاه به این بنا میتوان ترکیب معماری سنتی و مدرن چینی را یکجا مشاهده کرد که خود یک اثر هنری بی مانند است.

اخبار و مقالات مرتبط با "بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین"

کافیست در کشوری مسابقه ای جهانی در وسعت المپیک برگزار شود تا تمام زیرساخت های آن نوسازی و مجتمع ها و امکانات تفریحی و اقامتی مدرن در آنجا مستقر شود، پکن نیز با برگزاری المپیک 2008 حسابی به چشم آمد و با سرمایه گذاری هوشمندانه کلی متحول شد، یکی از یادگارهای المپیک 2008، پارک المپیک پکن...

مردم چین به گذشته شان افتخار میکنند تاریخی که بیش از 5000 سال قدمت دارد این افتخار را میتوانید در دقتشان در نگاه داری آثار باستانی ببینید، یکی از آثاری که چند سال از ساخت آن میگذرد، آرامگاه پادشاهان مینگ است، 

موزه ها صندوقچه  تاریخ یک ملت هستند و گذر عمر تمدنها را در هر منطقه در خود نگاه میدارند، در موزه ملی چین واقع در شهر پکن، آثاری حتی تا میلیونها سال قبل را نیز می‌توانید ببینید.

پکن با اینکه شهری توسعه یافته است، اما پر از جذابیت های تاریخی میباشد، حتی برخی پل های این شهر هم تبدیل به جاذبه های گردشگری شده اند زیرا ارزشی تاریخی دارند، پل مارکوپولو (Guangli) پکن از قدیمیترین پل های این شهر به شمار میرود که قرنها از قدمت آن میگذرد.

مردم چین فرهنگی باستانی با مذهب بودایی دارند، تاریخچه ای که پر از یادگار از قرنها پادشاهان و عالمان معتقد به این مذهب است، معبد Fayuan پکن یکی از مشهورترین آثار تاریخی به جای مانده از پادشاهی خاندان‎ Tang ‎در چین است که امروز بسیار مورد توجه گردشگران میباشد.

به "بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO) پکن چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید