معبد و عبادتگاه لونگ هوا (Longhua Temple and Pagoda)

شاید بعد از آن همه تفریح مدرن در شانگهای دلتان حال و هوای جاهای قدیمی و بافتهایی با معماری تاریخی چینی، بخواهد، بهترین انتخاب در شانگهای، معبد و عبادتگاه لونگ‌هوا (Longhua Temple and Pagoda) است که در ادامه بیشتر در مورد آن خواهیم گفت. 

معبد و عبادتگاه لونگ هوا (Longhua Temple and Pagoda)

معبد و عبادتگاه لونگ‌هوا (Longhua Temple and Pagoda) در بخش جنوب غربی شهر شانگهای قرار گرفته است که ارتفاع آن 44 متر است و تاریخی‌ترین مکان مذهبی تور چین به شمار میرود و از جنس چوب و آجر میباشد. 

شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد که قدمت این معبد به سال 242 بعد از میلاد تعلق دارد اما باید بدانید که در طول تاریخ معبد لونگ‌هوا چندین بار تخریب شده و دوباره سازی شده است. برج ناقوس معبد لونگ‌هوا 2متر ارتفاع و 5 تن وزن دارد و قدمت آن مربوط به سال 1382 میگردد و در مراسم ها از آن استفاده میشود. از دیگر جاذبه های گردشگری این معبد باستانی میتوان به ابزار و وسایلی که در اجرای مناسبت ها کاربرد دارد، کتاخانه ای که در آن دست نوشته های خطی قدیمی وجود دارد و 500 مجسمه بوداهای لوهان که طلایی رنگ میباشد اشاره کرد. در تور چین حتما از این مکان شگفت انگیز دیدن نمایید.

اخبار و مقالات مرتبط با "معبد و عبادتگاه لونگ هوا (Longhua Temple and Pagoda)"

درست است که شانگهای شهر بسیار توسعه یافته است اما اصالتش را حفظ نموده است، برای دیدن معماری زیبای معابد در این شهر به سراغ معبد جادا بودا (The Jade Buddha Temple) شانگهای بروید که خود گویای فرهنگ مذهبی مردم چین است

مردم چین به گذشته شان افتخار میکنند تاریخی که بیش از 5000 سال قدمت دارد این افتخار را میتوانید در دقتشان در نگاه داری آثار باستانی ببینید، یکی از آثاری که چند سال از ساخت آن میگذرد، آرامگاه پادشاهان مینگ است، 

مردم چین فرهنگی باستانی با مذهب بودایی دارند، تاریخچه ای که پر از یادگار از قرنها پادشاهان و عالمان معتقد به این مذهب است، معبد Fayuan پکن یکی از مشهورترین آثار تاریخی به جای مانده از پادشاهی خاندان‎ Tang ‎در چین است که امروز بسیار مورد توجه گردشگران میباشد.

بودایی ها کلی یادگار در چین به جای گذاشته اند که از معابد  مجسمه های مختلف گرفته تا کتب و معماری خاص خودشان، این سازه ها گاهی آنقدر شگفت انگیزند که برای گردشگران نیز جالب توجهند و هر ساله گردشگران از جاهای مختلف برای دیدن بناهای مختلف به چین سفر میکنند، یکی از عجایب بودایی چین،...

مردم چین بسیار به دورهمی هایشان علاقمندند، میدانی در گذشته در برای مسابقات اسب سواری ساخته شده بود که امروزه بیشتر برای دورهمی های مردم شانگهای به کار میرود و نامی مرتبط هم روی آن گذاشته اند، میدان خلق شانگهای (People s Square)، که در ادامه برایتان بیشتر در مورد آن خواهیم گفت.

به "معبد و عبادتگاه لونگ هوا (Longhua Temple and Pagoda)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با معبد و عبادتگاه لونگ هوا (Longhua Temple and Pagoda)

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید