ادعاهای تازه ترامپ از تقلب های انتخاباتی

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران : رئیس جمهوری آمریکا در ادامه اعتراضات خود به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ادعاهای تازه ای را در مورد تقلب در ایالت ها عنوان نمود.

ادعاهای تازه ترامپ از تقلب های انتخاباتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین: دونالد ترامپ در توئیتی بازشماری آرا در ایالت جورجیا را به طنز تشبیه کرد و گفت که این اقدام در سایه تظاهرات گسترده در این ایالت صورت گرفت. ترامپ در توئیتی دیگر که آن را با حروف درشت نوشت بار دیگر این موضوع را عنوان نمود که در حوزه های رأی گیری به ناظران جمهوری خواه اجازه ورود داده نشد و آن را تجاوز به قانون اساسی آمریکا دانست.

وی همچنین نوشت که در دیترویت تعداد آرا از تعداد مردم بیشتر بود. ترامپ همچنین مدعی شد که ایالت میشیگان را برده است. رئیس جمهور آمریکا همچنین اشاره نمود که وجود چنین تقلب هایی نمی تواند صحت و راستی این انتخابات را تایید کند.

ترامپ در ادامه ادعاهای خود مدعی شد که دموکرات ها بزرگترین تقلب را انجام داده اند و مچ آنها گرفته شده است و این یک پیروزی برای جمهوری خواستار است.

رئیس جمهور مستقر آمریکا در پیامی دیگر در پاسخ به کاربری که نوشته مقام های انتخاباتی شهرستان واین نتایج انتخابات را تأیید نموده اند نوشت: غلط است! آنها ابتدا به ضرر تأیید نتایج رأی دادند به این دلیل که تعداد آرا از رأی دهندگان بیشتر بود. غم انگیز است. بعد، تهدیدشان کردند، سرشان داد زدند و شرورانه آزارشان دادند تا اینکه مجبور شدند رأیشان را عوض نمایند. اما آنها به عنوان آدم های میهن پرست آمریکایی از امضای آن اسناد خودداری کردند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1611

به "ادعاهای تازه ترامپ از تقلب های انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای تازه ترامپ از تقلب های انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید