اسبقیان: حکم ریاستم صادر گردد، از سمتم در وزارت ورزش استعفا می کنم

به گزارش تور چین ارزان، رئیس جدید فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: حکم ریاستم که صادر گردد، از سمتم در وزارت ورزش و جوانان کناره گیری خواهم کرد.

اسبقیان: حکم ریاستم صادر گردد، از سمتم در وزارت ورزش استعفا می کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی تور چین ارزان، شروین اسبقیان بعد از انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: از همه رؤسای هیئت ها، دبیران و اعضای هیئت رئیسه که امروز زحمت کشیدند و در این شرایط شیوع ویروس کرونا در مجمع حضور پیدا کردند تا فدراسیون جانبازان و معلولین ثبات مدیریت داشته باشد، تشکر می کنم. آنها واقعاً ایثار کردند و سربازان واقعی وطن هستند.

وی ادامه داد: برنامه هایم به سه بخش برنامه کوتاه، میان و بلندمدت تقسیم شده است. در برنامه کوتاه مدت بحث حضور در پارالمپیک برای ما بسیار مهم است و بعد از آن بازی های پاراآسیایی را داریم. با توجه به این دو رویداد مهم، فدراسیون نمی تواند نسبت به آنها بی تفاوت باشد و سیاست ما موفقیت در این بازی هاست. توسعه ورزش همگانی، قهرمانی، بحث های پژوهشی و علمی و استعدادیابی، همه با رویکرد فرهنگی در راستای سیاست های نظام مدنظر خواهد بود.

اسبقیان درباره استعفایش از سمتش در وزارت ورزش به عنوان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها گفت: تعهد داده ام در صورت انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون از سمت خودم کنار می روم و بعد از صدور حکم ریاستم این کار را انجام خواهم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1128

به "اسبقیان: حکم ریاستم صادر گردد، از سمتم در وزارت ورزش استعفا می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسبقیان: حکم ریاستم صادر گردد، از سمتم در وزارت ورزش استعفا می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید