الهامی: سازمان لیگ بازی ها را همزمان برگزار کند، محکوم به بردن هستیم

به گزارش تور چین ارزان، سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید تیمش حتی اگر فقط 11 بازیکن داشته باشد باز هم محکوم به برد است.

الهامی: سازمان لیگ بازی ها را همزمان برگزار کند، محکوم به بردن هستیم

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از ملاقات با مس رفسنجان اظهار کرد: هر دو تیم در شرایطی قرار دارند که این بازی برایشان اهمیت ویژه ای دارد. مس با اینکه سال اول حضورش در لیگ است تیم بسیار خوبی را مهیا نموده است. فوتبال کرمان رفته رفته دارد به یک قطب فوتبال تبدیل می شود. من بعد از 13 سال به استان کرمان برگشته ام. خیلی شادمان هستم. بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. هر دو تیم شناخت لازم را از هم دارند. مس نشان داده در زمین خودش تیم قابل احترام و منسجمی است. می دانیم از بازی فردا چه می خواهیم و باید به کجا برسیم و خواسته ما چیست. این کار را برای هر دو تیم سخت می نماید. اعتقاد من این است بازی فردا پرتنش از نظر جسمانی و پرفشار است. هر دو تیم مخصوصا نساجی احتیاج مبرم به سه امتیاز بازی دارند. برای ما این سه امتیاز خیلی مهم است. طرفداران ما سختی های زیادی را در طول فصل کشیدند. مجبوریم که برای این سه امتیاز بجنگیم. هر تیمی که فردا تمرکز کافی داشته باشد می تواند سه امتیاز را بگیرد.

او اضافه نمود: شرایط نساجی مثل تمام تیم های ته جدولی است. به نظر خودم کیفیت فوتبال ما نسبت به دیگر تیم های ته جدول در حال بهتر شدن است. در چهار بازی گذشته تیم ما خیلی پیشرفت نموده است. کیفیت فوتبال ما خوب بوده است و روزبه روز بهتر شدیم. فکر می کنم فردا مردم بازی خوبی را تماشا نمایند.

الهامی درباره اینکه تیمش غایبان زیادی هم دارد اعلام کرد: نساجی برای بازی فردا 11 بازیکن هم داشته باشد باید برای بردن بازی کند. تعداد نفرات مهم نیست و فقط برای بردن باید بازی کنیم چون هیچ راه دیگری نداریم. این را می دانیم که تیم سخت و بابرنامه ای جلو ماست. این کار ما را سخت می نماید. من فکر می کنم این بازی برای ما حتی سخت تر از بازی برابر پرسپولیس و سپاهان باشد چون فردا به برد محکوم هستیم.

سرمربی نساجی ادامه داد: من نمی دانم چرا ما باید ساعت 8:45 دقیقه بازی کنیم و بقیه تیم ها ساعت 21:15 دقیقه بازی نمایند. تیم های سایپا و ماشین سازی که رقیبان ما هستند نیم ساعت دیرتر از ما بازی می نمایند. ما چیز زیادی نمی خواهیم فقط همه بازی ها را هم زمان برگزار نمایند. الان شرایط بازی های عقب افتاده هم تفاوت ایجاد می نماید. مثلا اگر ذوب آهن اول با پرسپولیس و استقلال بازی می کرد بعد به مصاف گل گهر می رفت قطعا فشار بیشتری به آن ها وارد می شد. الان یک بازی با استقلال می نماید و بعد با گل گهر بازی می نماید. بعد از آن بازی عقب افتاده با پرسپولیس را برگزار می نماید. اگر اول جلو پرسپولیس بازی می کرد شاید مصدوم می دادند یا بازیکنان شان کارت زرد و قرمز می گرفتند. ما برابر پرسپولیس بازی کردیم و سه بازیکن مان برای بازی با سپاهان مصدوم شدند. می دانیم که دست سازمان لیگ هم بسته است ولی اگر بازی فردای ما با بازی استقلال و ذوب آهن همزمان می بود برای هیچ تیمی فرق نمی کرد. سازمان لیگ مقداری نسبت به ما کم لطفی نموده است. می دانیم کارشان سخت است ولی خواهشم این است که در ادامه راه تیم ها هم زمان بازی نمایند. الان چهار هفته است که ما قبل از ذوب آهن، ماشین سازی و سایپا بازی می کنیم. این شرایط را برای ما سخت می نماید. در روزهای آخر مسابقات، یک گل هم یک گل است. فصل قبل سایپا با تفاضل گل در لیگ ماند. خواهشم از سازمان لیگ این است که همه تیم ها را به یک شکل ببیند و تیمی از تصمیم سازمان لیگ ضرر نکند.

الهامی در خاتمه گفت: مس رفسنجان نسبت به آن چیزی که همه انتظار داشتند فراتر بوده است. این به درایت مدیریت باشگاه برمی شود چون روزهای اول کادر فنی این تیم تحت فشار بود اما مدیریت پشت کادر فنی ایستاد. به حق هم ایستاد چون کادر فنی جوان و کاربلدی دارد. این نشان می دهد مدیریت در فوتبال ما چقدر مهم است. مس در ادامه راهش علاوه بر بازی های باکیفیت نتیجه هم کسب کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1951

به "الهامی: سازمان لیگ بازی ها را همزمان برگزار کند، محکوم به بردن هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: سازمان لیگ بازی ها را همزمان برگزار کند، محکوم به بردن هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید