اهدای مدال افتخار IFBB به معاون وزیر ورزش، علی نژاد: میزبانی از مسابقات جهانی 2023 اتفاقی عظیم است

به گزارش تور چین ارزان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، میزبانی رقابت های جهانی پرورش اندام را اتفاقی عظیم دانست.

اهدای مدال افتخار IFBB به معاون وزیر ورزش، علی نژاد: میزبانی از مسابقات جهانی 2023 اتفاقی عظیم است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام لوح یادبود و مدال افتخاری را که از طرف رافائل سانتونخا، رئیس فدراسیون دنیای پرورش اندام به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تقدیم شده بود، به عنوان نماینده و رئیس کمیسیون ورزش های دانشگاهی IFBB به مهدی علی نژاد اهدا کرد.

رافائل سانتونخا رئیس IFBB در زمان حضورش در ایران در فروردین ماه امسال، نشستی مفید و بسیار پُربار با علی نژاد داشت و این لوح و مدال افتخار را به عنوان تقدیر فدراسیون دنیای پرورش اندام از توجه ویژه و حمایت های معاون وزیر ورزش و جوانان ایران از رشته بدنسازی و پرورش اندام به او اهدا کرد.

همچنین در جریان نشست رئیس فدراسیون بدنسازی با معاون وزارت ورزش، علی نژاد توسط نصیرزاده در جریان جدیدترین فعالیت های فدراسیون نهاده شد. علی نژاد با میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی دنیا 2023 موافقت کرد و در بخشی از صحبت های خود گفت: این میزبانی اتفاق بسیار بزرگی برای ورزش ایران به حساب می آید.

در بخش دیگری از این جلسه، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از افتتاح آموزشگاه IFBB در ایران استقبال کرد و گفت: نصیرزاده هرکجا بوده، منشاء تحولات است و این اتفاقات هم گواه این موضوع است. افتتاح آموزشگاه می تواند برای ایران ارزآوری داشته باشد و باعث می گردد ارز داخل کشور خارج نگردد. این یک گام بسیار مثبت برای فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در راستای دیپلماسی بین المللی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1959

به "اهدای مدال افتخار IFBB به معاون وزیر ورزش، علی نژاد: میزبانی از مسابقات جهانی 2023 اتفاقی عظیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای مدال افتخار IFBB به معاون وزیر ورزش، علی نژاد: میزبانی از مسابقات جهانی 2023 اتفاقی عظیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید