برانکو: کلید بازی در گل اول بود، نمی شد روی بازیکن حریف تاثیر بگذاریم که چرا روی زمین می خوابد

به گزارش تور چین ارزان، سرمربی پرسپولیس می گوید انتظار این نمایش از تیم نفت مسجد سلیمان را داشته است.

برانکو: کلید بازی در گل اول بود، نمی شد روی بازیکن حریف تاثیر بگذاریم که چرا روی زمین می خوابد

به گزارش تور چین ارزان، برانکو ایوانکوویچ بعد از توقف تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری اظهار کرد: طبیعی است که ناراحت هستیم چرا که سه امتیاز را نگرفتیم. به خاطر از دست دادن امتیاز و هواداران مان ناراحتیم. هواداران نود دقیقه تشویق کردند و امیدوار به برد بودند. انتظار چنین بازی بسته ای از حریف را داشتیم که با تعصب و با انگیزه بازی کند. طبیعی است کلید کل بازی زدن گل اول بود.

او ادامه داد: متاسفانه موقعیت هایی که ایجاد کردیم، با بی دقتی از دست رفت. این گونه بازی ها پدیده جدیدی نیست و در آینده هم خواهیم دید. رقبا به این شکل مقابل ما بازی می نمایند. باید بعد از این بیشتر کوشش کنیم و به برد برسیم. منطقی است که نمی توانم از بازیکنانم به خاطر تعصب و انگیزه شان ایراد بگیرم. البته همیشه در بازی ها اشتباهات تکنیکی و ارزیابی اشتباه وجود خواهد داشت. یک طرف قضیه این بود که گل نخوردیم. معمولا می توان این قبیل بازی ها را باخت. تمرکزمان را حفظ کردیم و اجازه ندادیم حریف دروازه ما را با خطر روبرو کند. طبیعی است که در فاز حمله به دنبال بهترین راهکار ها خواهیم بود.

سرمربی پرسپولیس درباره استرس دریافت بازیکنانش در روبرو با تیم هایی که بازی بسته انجام می دهند، گفت: وقتی زمان می گذرد و نتیجه به نفع ما نیست بازیکنان تمرکز خود را از دست می دهند و عصبی می شوند. مسئله مهم این است که تمرکزمان را حفظ کردیم و اجازه ندادیم حریف خطری روی دروازه ما ایجاد کند. در خیلی از مسابقات این صحنه ها را می توان دید. نمی توانیم روی بازیکن حریف تاثیر بگذاریم که چرا روی زمین می خوابد. می دانستیم چنین اتفاقی می افتد. این مربوط به داور می گردد که آیا مصدومیت جدی است یا نه.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 133

به "برانکو: کلید بازی در گل اول بود، نمی شد روی بازیکن حریف تاثیر بگذاریم که چرا روی زمین می خوابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: کلید بازی در گل اول بود، نمی شد روی بازیکن حریف تاثیر بگذاریم که چرا روی زمین می خوابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید