بهینه سازی تجهیزات آزمایشگاهی توسط محققان یک شرکت دانش بنیان

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی نورس مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان، با اشاره به توانمندی در حوزه خدمات فناورانه آزمایشگاهی گفت: این شرکت در زمینه خدمات ترمودینامیک، مکانیک، کروماتوگرافی، شیمی، اپتیک، ابعاد، الکترونیک و نیرو فعال است و توانمندی های بومی خود را در اختیار مجموعه های دانش بنیان، فناور، پژوهشگران و آزمایشگاه ها قرار می دهد.

بهینه سازی تجهیزات آزمایشگاهی توسط محققان یک شرکت دانش بنیان

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

ارائه خدمات بهینه سازی تجهیزات

این فعال فناور ادامه داد: این شرکت با فعالیت در زمینه مشخص توانمندی ها و مؤلفه های استانداردهای آزمایشگاهی توسط شرکت مشاوره های لازم در حوزه استقرار استانداردهای تجهیزاتی مطابق با معیارهای بین المللی را ارائه می نماید.

وی با اشاره به ارائه خدمات کالیبراسیون به شرکت ها و مجموعه های آزمایشگاهی داخلی از ارائه این خدمات به کشورهای همسایه گفت و اضافه نمود: در راستای توسعه ارائه خدمات بین المللی آزمایشگاه کالیبراسیون، این شرکت فناور خدمات کالیبراسیون را به آزمایشگاه های دیگر کشورها از جمله عراق نیز ارائه می نماید.

نورس، از تنوع آزمون ها گفت و ادامه داد: آزمایشگاه های دریافت کننده خدمات شامل آزمایشگاه های میکروبی، شیمی، آماده سازی نمونه، ساختمانی و آزمایشگاه Covid-19 هستند و این آمادگی برای گسترش همکاری ها در زمینه کالیبراسیون با شرکت های هلدینگ و ارائه آموزش های لازم وجود دارد.

مدیرعامل شرکت از برطرف نیازهای داخلی ضمن ایجاد اشتغال برای دانش آموختگان کشور اطلاع داد و اضافه نمود: در حال حاضر با ارائه ارائه خدمات کالیبراسیون کمیت های دما، جرم، رطوبت، فشار، حجم، دانسیته، ابعاد، دور، ضریب شکست (رفراکتومتر)، راهنمایی سنجی مایعات، طول موج و جذب فتومتری (اسپکتروفتومتر) و کدورت سنج برای بیش از 50 نیروی انسانی دانش آموخته کشور اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1917

به "بهینه سازی تجهیزات آزمایشگاهی توسط محققان یک شرکت دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهینه سازی تجهیزات آزمایشگاهی توسط محققان یک شرکت دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید