تمامی مددجویان کمیته امداد خانه دار می شوند

به گزارش تور چین ارزان، به گزارش خبرنگاران، مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام کمیته امداد در مراسم افتتاح مسکن مددجویان استان ایلام اضافه نمود: برطرف مسائل نیازمندان در زمینه های مختلف به ویژه مسکن از وظایف حاکمیتی است که به همین منظور احداث سالانه یک میلیون مسکن تا چهار سال آینده از سوی دولت پیش بینی شده است.

تمامی مددجویان کمیته امداد خانه دار می شوند

وی با اشاره به همکاری خوب دولت با کمیته امداد برای یاری رسانی به مددجویان، ادامه داد: خوشبختانه در دولت نو برنامه های بسیار خوبی برای یاری به نیازمندان و برطرف مسائل اصلی و اساسی آنان طرح ریزی شده است. به همین دلیل 360 هزار واحد مسکن در طول چهار سال به مددجویان کمیته امداد اختصاص یافته است و سالانه 90 هزار واحد برای جامعه هدف ساخته خواهد شد.

خاکسار اظهار کرد: با احداث 360 هزار واحد، مشکل مسکن تمام مددجویان حل خواهد شد و همه آنان در سرانجام چهار سال، خانه دار می شوند.

وی افزود: در کنار اقدامات کمیته امداد در حوزه مسکن، این نهاد در زمینه اشتغال و توانمندسازی مددجویان هم برنامه جدی دارد تا همه مددجویانی که توانایی و استعداد در اشتغال دارند، شناسایی و زمینه ایجاد کسب و کار برای آنان فراهم گردد.

منبع: خبرنگاران

آخرین اخبار حوزه مسکن را در صفحه مسکن خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2128

به "تمامی مددجویان کمیته امداد خانه دار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی مددجویان کمیته امداد خانه دار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید