جزئیات مکالمات با کی روش برای جانشینی اسکوچیچ، رقم پیشنهادی فدراسیون؛ پاسخ نهایی کی روش

به گزارش تور چین ارزان، دیروز ریز مکالماتی که با کارلوس کی روش صورت گرفت لو رفت تا تعیین شود فدراسیون فوتبال پیش از حضور تیم ملی در منامه بحرین، واسطه ای تراشید تا با کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم ملی مذاکره کند.

جزئیات مکالمات با کی روش برای جانشینی اسکوچیچ، رقم پیشنهادی فدراسیون؛ پاسخ نهایی کی روش

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ آرمان بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران،واسطه این مذاکره یک رستوران دار معروف بود که در زمان حضور کی روش در ایران رابطه ای بسیار مناسب با او داشت.

شهاب عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال که این فرد را به خوبی می شناخت، او را واسطه کرد تا با کی روش تماس بگیرد. عزیزی خادم می دانست که کی روش اصلا او را دوست ندارد. رابطه آنها در زمان حضور عزیزی در هیات رئیسه فدراسیون آنقدر بد بود که کی روش او را از حضور در ساختمان PEC منع کرده بود.

عزیزی خادم که به شدت نسبت به بازی های پیش رو دلهره داشت، از طریق این رستوران دار معروف به کی روش پیام داد که می خواهد با او گفتگو کند.

انتها کی روش پذیرفت و این ارتباط اسکایپی از طریق همین رستوران دار برقرار شد. بعد از چند جمله، عزیزی خادم پیشنهاد داد که او به نام سرمربی تیم ملی به ایران برشود. کی روش از او عدد خواست. قرار شد پیشنهاد فدراسیون فوتبال به صورت کتبی ارائه شود.

عدد پیشنهادی از طریق فضای مجازی برای کی روش ارسال شد: قرارداد سه ساله به ارزش 4/3 میلیون دلار که که حقوق کمک ها هم باید از طریق کی روش پرداخت شود. کی روش در پاسخ این پیشنهاد نوشت: هیچ نظری ندارم.

کی روش بعدها به دوستانش در ایران گفت: خالص پرداختی به من 5/1 میلیون یورو بود و حقوق دستیارانم را هم فدراسیون می داد. این فدراسیون چگونه چنین پیشنهادی به من داد که اولا حقوق من را دلاری مشخص کرد و دوما حقوق دستیاران را هم به عهده من گذاشته است؟

با توجه به پیشنهادی که فدراسیون ارائه کرد و پاسخی که کی روش داد و با توجه به اینکه تیم ملی، مسابقات منامه را با موفقیت پشت سر گذاشت، بعید است که فدراسیون دوباره به سراغ کی روش برود مگر آنکه جلسه هیات رییسه تغییراتی آشکار در شرایط فعلی ایجاد کند.

البته اگر این مذاکره صورت گرفته به این دلیل بوده که عزیزی خادم به شدت نگران نتایج تیم ملی در منامه بوده است. اگر شرایط عادی بود، به هیچ نام با کی روش مذاکره نمی کرد چون یکی از دشمنان درجه اول کی روش هر روزه یا در خودرو و یا در اتاق رئیس در ساختمان فدراسیون فوتبال است.

این حقایق معین می کند که همه حدس ها درباره بی اعتمادی فدراسیون فوتبال به دراگان اسکوچیچ صحت دارد و فدراسیون فوتبال مذاکراتی با گزینه های دیگر انجام داده است. شاید خبری که درباره مذاکره فدراسیون با برانکو، رسانه ای شد هم صحت داشته باشد و فدراسیون با سرمربی اسبق پرسپولیس هم برای نیمکت تیم ملی مذاکره کرده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2004

به "جزئیات مکالمات با کی روش برای جانشینی اسکوچیچ، رقم پیشنهادی فدراسیون؛ پاسخ نهایی کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مکالمات با کی روش برای جانشینی اسکوچیچ، رقم پیشنهادی فدراسیون؛ پاسخ نهایی کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید