جزئیات نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از زبان شاهرخ شهنازی

به گزارش تور چین ارزان، دبیرکل کمیته ملی المپیک جزئیات نشست امروز اعضای هیئت اجرایی را تشریح کرد.

جزئیات نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از زبان شاهرخ شهنازی

به گزارش تور چین ارزان و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص موارد مطروحه در نشست هیئت اجرایی گفت: نخستین موضوع مورد توجه امروز، برگزاری چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته (25 دی ماه) بود که مقرر شد این مجمع با محوریت دبیر کل پیگیری و مسیر اجرایی و ستاد برگزاری آن از سوی دبیر کل تشکیل و اقدامات لازم در این باره انجام گردد.

سخنگوی کمیته ملی المپیک توضیح داد: نماینده شرکت حسابرسی کمیته نیز با حضور در جلسه امروز گزارش حسابرسی سال 96 را ارائه دادند و نهایتا مقرر شد در مجمع آتی کمیته ملی المپیک مطرح گردد.

شهنازی مطرح نمود: با توجه به ضرب الاجل معین شده از سوی شورای المپیک آسیا، لیست اولیه کاندیداها جهت حضور در کمیسیون های مختلف OCA به شورای مذکور ارسال و مقرر شد تا در خصوص لیست نهایی ارسالی به OCA که تا اسفند ماه سال جاری زمان داریم در نشست های بعدی هیئت اجرایی در این باره تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

صدای ژن خوب درآمد

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک گزارشی از عملکرد و فعالیت های کمیسیون های مختلف کمیته ارائه دادند و مقرر شد تا از این پس در نشست های بعدی هیئت اجرایی، روسای هر یک از اعضای کمیسیون ها به ارائه گزارشی از فعالیت های خود بپردازند.

وی در پایان گفت: ضمنا با عنایت به مفاد اساسنامه کمیته ملی المپیک اعضای هیئت اجرایی تاکید کردند که کمیسیون ها در کمیته ملی المپیک نقش مشورتی داشته و چنانچه نظراتی دارند باید ابتدا به هیئت اجرایی پیشنهاد نموده تا پس از آنالیز و تصویب، جهت اجرا به واحدهای مربوط اجرایی کمیته ملی المپیک ارجاع گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 269

به "جزئیات نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از زبان شاهرخ شهنازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک از زبان شاهرخ شهنازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید