حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد، توافق با بابلی ها با دو کشتی گیر خارجی

به گزارش تور چین ارزان، برخلاف فصل گذشته که قهرمان جهان و المپیک نتوانست برای تیم غلامرضا محمدی کشتی بگیرد، آرش بابل سال جاری حسن یزدانی را در اختیار خواهد داشت.

حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد، توافق با بابلی ها با دو کشتی گیر خارجی

به گزارش تور چین ارزان، غلامرضا محمدی که سال گذشته راهنمایی تیم بیمه رازی جویبار را برعهده داشت، سال جاری با تیم آرش بابل در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد حضور خواهد داشت.

این تیم تاکنون با رضا اطری، یونس امامی، سیداحمد محمدی، دانیال حجتی، مصطفی حسین خانی، امید حسن تبار، کامران قاسم پور، رضا مظفری، حسن و رضا یزدانی، اسماعیل نجاتیان، رضا بیات، جعفر شمس و کمیل قاسمی قرارداد بسته است.

به گفته غلامرضا محمدی، حسن یزدانی به طور قطع تنها در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر این تیم را همراهی خواهد نمود.

این در حالی است که اگر حسین خانی عضو اعزامی تیم ملی آزاد به بازی های آسیایی، ملی پوش رقابت های جهانی بوداپست نیز گردد، او نیز مثل حسن یزدانی، تنها در دو مرحله نیمه نهایی و نهایی آرش بابل را همراهی خواهد نمود.

یکی از دو نماینده بابل در لیگ برتر کشتی آزاد، همچنین با سه کشتی گیر خارجی نیز توافق نموده که قرار است دو خارجی دیگر نیز به این لیست اضافه شوند که در هر مسابقه می تواند از سه خارجی روی تشک استفاده کند.

ولادمیر خینچیگاشویلی قهرمان جهان و المپیک و کشتی گیران 57 کیلویی گرجستان که سال گذشته قهرمان اروپا گردیده به همراه ملی پوش 65 کیلوی این کشور که سال گذشته قهرمان جهان شد، نفراتی هستند که حضورشان در آرش بابل قطعی گردیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 134

به "حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد، توافق با بابلی ها با دو کشتی گیر خارجی" امتیاز دهید

1 کاربر به "حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد، توافق با بابلی ها با دو کشتی گیر خارجی" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد، توافق با بابلی ها با دو کشتی گیر خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید