دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

به گزارش تور چین ارزان، سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از ورود و دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری پرونده ضرب و شتم مامور وظیفه راهور توسط نماینده مجلس اطلاع داد.

دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سردار مهدی حاجیان در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی زدن یکی از نمایندگان مجلس به مامور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت پایتخت و بازتاب آن در فضای مجازی اظهار کرد: سردار حسین اشتری بلافاصله دستور ویژه ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع به وسیله معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه صیانت از حقوق آحاد پرسنل ناجا از دستورات اکید فرمانده ناجا است، گفت: اعتقاد، باور و تاکید سردار اشتری همیشه بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانیم و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان لحظه ای دریغ و درنگ نکنیم. ایشان بارها به همه فرماندهان تاکید نموده است که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند بنابراین اجازه نمی دهیم به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر صندلی و مقامی توهین و تعدی گردد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سخنگوی ناجا تأکید کرد:در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1746

به "دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید