دموکرات ها تهدید به سر بریدن شدند!

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران : رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با شبکه خبری فاکس نیوز مدعی شد که حزب دموکرات دو میلیون رأی ترامپ را سرقت کرده و باید فردی سر این حزب را ببرد.

دموکرات ها تهدید به سر بریدن شدند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس: جولیانی در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز یک شرکت آلمانی فعال در زمینه انتخابات را به حمایت از ستاد انتخاباتی بایدن متهم کرد و گفت دموکرات ها احتمالاً دو میلیون رأی سرقت کرده اند.

او سپس گفت: این آدم ها می خواهند ما را نابود کنند. آدم های خیلی بدی هستند. آنها دموکرات های عادی نیستند. دموکرات ها فوق العاده ای در این کشور هستند. ممکن است با من و شما اختلاف نظر داشته باشند، شما آنها را می شناسید.

رودی جولیانی اضافه کرد: حزب دموکرات به نوعی توسط کلینتون ربوده شد و از آن زمان به بعد مرتب فاسد و فاسد و فاسدتر شده است.

جولیانی سپس در شرایطی که دستش را به علامت بریدن سر روی گردنش گذاشته بود گفت: یک نفر باید سر آنها را قطع کند.

ترامپ چند روز پیش ، رودی جولیانی را که دوست نزدیک و وکیل شخصی او است به عنوان مسئول رسیدگی به تمامی پرونده های شکایات انتخاباتی اش منصوب کرده است.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر (13 آبان) برگزار گشت. برآورد رسانه ها حاکی است جو بایدن با 306 رأی الکترال این انتخابات پیروز شده است. ترامپ 232 رأی به دست آورده است.

طبق قوانین آمریکا هر یک از نامزدهای انتخاباتی که بتواند 270 رأی الکترال را به دست بیاورد به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده و مجوز ورود به کاخ سفید را به دست می آورد.

تیم دونالد ترامپ از پذیرش شکست امتناع کرده و شکایت هایی را در چند ایالت علیه آنچه به گفته آنها تخلف ها و تقلب های انتخاباتی است مطرح کرده است. این شکایت ها در چند ایالت رد شده اند.

ترامپ روز یکشنبه در توئیتی

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1618

به "دموکرات ها تهدید به سر بریدن شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دموکرات ها تهدید به سر بریدن شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید