دولت امسال چه میزان مجوز استخدام دارد ؟

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران : محمدباقر نوبخت گفت: کسانی که تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها در سال 1400 اجرا خواهیم کرد.

دولت امسال چه میزان مجوز استخدام دارد ؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت افزود: قطعاً برای سال 1400 استخدام داریم و در واقع ما اجازه استخدام یک سوم تعدادی که بازنشسته می شوند را داریم ضمن اینکه 53 هزارمجوز استخدامی که سال گذشته برای وزارت بهداشت و درمان صادرشده بود اجرایی می شود و همچنین هرسال برای فرهنگیان هم برنامه استخدام داریم که تعدادش را به سازمان امور اداری و استخدامی اعلام می کنیم.

رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه ادامه داد: کسانی که تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها در سال 1400 اجرایی خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: هم چنین برای کسانی که در نظام تأمین اجتماعی دستمزد و مستمری دریافت می کنند بالغ بر 90 هزار میلیارد تومان در سال جاری جهت همسان سازی حقوق شان پیش بینی شده است، همین طور قانون تسری را برای کارکنان زحمت کش زندان ها قطعاً اجرایی می کنیم.

نوبخت در ادامه گفت: همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و دانشگاه های علوم پزشکی نیز در سال جاری اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1871

به "دولت امسال چه میزان مجوز استخدام دارد ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت امسال چه میزان مجوز استخدام دارد ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید