ساختار استقلال باید اصلاح گردد، امیدوارم حرف های سعادتمند عملی گردد

به گزارش تور چین ارزان، ستار همدانی در تبادل نظر با خبرنگاران در خصوص خصوصی سازی استقلال امسال گفت: واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی ساده نیست. تا به اینجا سازماندهی شده نبود و بیشتر به یک دکور شباهت داشته است. دو تیم میلیون ها مشتری دارند و این مشتری ها، طرفداران آنها هستند. باید با یک برنامه ریزی صحیح تشکیل اتاق فکر، کمیته های تخصصی و افراد متخصص این دو باشگاه را که از پتانسیل خوبی برخوردار هستند به اهلش سپرد. مطمئناً خریداران این دو باشگاه می توانند سود کلانی از دو تیم بدست آورده و بدهی ها برای آنها مشکل ساز نشود.

ساختار استقلال باید اصلاح گردد، امیدوارم حرف های سعادتمند عملی گردد

وی تاکید نمود: این دو تیم پتانسیل درآمدزایی دارند و می توانند در بورس حضوری پرقدرت داشته باشند و افراد با تجربه می توانند از این دو باشگاه درآمد بالایی بدست بیاورند.

وی در خصوص جلسات متعددی که پیشکسوتان با مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار نموده اند گفت: سعادتمند جدیداً به استقلال آمده است. البته در هیئت مدیره بوده و تجربه خوبی دارد. حرف های قشنگی می زند و امیدوارم بتواند حرف هایش را عملی کند. او باید با جباری، حسن روشن و دیگر قدیمی های استقلال صحبت نموده و یک اتحاد بوجود بیاورد تا مسائل استقلال رفع گردد.

وی توضیح داد: اگر سعادتمند می خواهد در این باشگاه پر سر و صدا پیروز گردد. باید ساختار این باشگاه را که فوق العاده خراب است را اصلاح کند. کمیته های تخصصی تشکیل داده تا بتواند شرایط خوبی را فراهم کند نه اینکه با این بدهی ها از چاله به چاه بیافتد. سعادتمند باید عملکرد دقیقی داشته باشد و از تجربیات با تجربه ها استفاده کند.

همدانی در خصوص اینکه آیا لیگ باید تعطیل گردد یا ادامه پیدا کند گفت: با توجه به شرایطی که کرونا بوجود آورد مردم درس زندگی خوبی گرفتند. اگر می خواهیم فصل آینده را به تأخیر نیاندازیم باید این فوتبال را به طور کامل تعطیل کنیم. 4 تیم بالای جدول را به لیگ قهرمانان معرفی کنیم تا تیم ها برای فصل آینده شرایط خوبی را بوجود بیاورند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در سرانجام و در پاسخ به این سوال که بعضی ها می گویند یک تیم را به عنوان قهرمان این فصل معرفی کنیم اظهار داشت: قهرمان باید در طول بازی ها معرفی گردد. شرایط کشور خوب نیست. کرونا باعث شده مردم آرامش کافی نداشته باشند. بنابراین مطرح کردن یک تیم به عنوان قهرمان درست نیست. باید بیشتر به فکر سلامت جان مردم باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 خرداد 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1242

به "ساختار استقلال باید اصلاح گردد، امیدوارم حرف های سعادتمند عملی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختار استقلال باید اصلاح گردد، امیدوارم حرف های سعادتمند عملی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید