فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزینی تیمی به جای ونزوئلا، مسائل ارزی همچنان دامن گیر تیم ملی است

ونزوئلا از برگزاری بازی دوستانه با ایران در خاک کشورمان انصراف داده و از همین رو فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزین کردن حریفی دیگر به جای این تیم است.

فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزینی تیمی به جای ونزوئلا، مسائل ارزی همچنان دامن گیر تیم ملی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان با مسائل ارزی روبرو است، مسائلی که در آستانه جام ملت های آسیا و آماده سازی تیم، بیشتر از قبل هم نمایان می گردد، جایی که کارلوس کی روش در حال آماده سازی تیمش برای حضور قدرتمند در جام ملت هاست، تأثیر روانی این مسائل هم بیشتر از قبل می تواند به تیم ملی لطمه بزند. این بار هم بحث بازی های دوستانه است و انصراف ونزوئلا از برگزاری بازی دوستانه در خاک ایران.

تیم ملی در حالی دو فیفادی خود را در شهریور و مهر ماه از دست داد که با خیالی آسوده برای دو فیفادی خود در آبان ماه برنامه ریزی نموده بود. بازی با ترینیدادوتوباگو در تاریخ 24 و ونزوئلا در تاریخ 29 آبان ماه. با این حال ونزوئلایی ها با وجود هماهنگی برگزاری بازی دوستانه مقابل ایران، دو سه روز پیش نامه ای ارسال و اعلام نموده اند نمی توانند برای این بازی به ایران سفر نمایند. گویا این مسئله هم مربوط به مسائل تحریم می گردد، چون برخی از بازیکنان ونزوئلا اقامت آمریکا را دارند و در صورت سفر به ایران برای آنها مسائلی ایجاد خواهد شد. همین مسئله ونزوئلایی ها را بر آن داشته است تا از سفر به ایران انصراف دهند.

بعد از انصراف ونزوئلایی ها مسئولان تیم ملی سریعاً برای جایگزین کردن تیمی دیگر کوشش های خود را شروع نموده اند. این پیش بینی هم شده که شاید ایران و ونزوئلا در خارج از ایران و مثلاً عمان این بازی را برگزار نمایند، اما این مسئله در اولویت فدراسیون فوتبال نیست. با توجه به مسائل ارزی، فدراسیون فوتبال در کوشش است تا بیشتر بازی های خود را در ایران انجام دهد و از همین رو آنها به جای هماهنگی بازی دوستانه با ونزوئلا در خارج از ایران، به دنبال جایگزین کردن تیمی دیگر هستند. با این حال هنوز رسماً واکنشی از سوی فدراسیون فوتبال وجود نداشته است و مسئولان فدراسیون در کوشش هستند پس از قطعی شدن برنامه جدید، این موضوع را رسماً اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 217

به "فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزینی تیمی به جای ونزوئلا، مسائل ارزی همچنان دامن گیر تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال در کوشش برای جایگزینی تیمی به جای ونزوئلا، مسائل ارزی همچنان دامن گیر تیم ملی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید