ماموریت جدید آلکساندر نوری در اینگولشتات ، باید به مسیر درست برگردیم

آنجلو وی یر، مدیر ورزشی اینگولشتات گفت: بعد از مذاکرات کاملا باور داریم که او همان کسی است که احتیاج داشتیم. آلکس اشتیاق زیادی برای این ماموریت دارد و در برمن هم نشان داده که می تواند تیم جدیدی بسازد.

ماموریت جدید آلکساندر نوری در اینگولشتات ، باید به مسیر درست برگردیم

آلکساندر نوری که در میانه فصل گذشته از وردربرمن جدا شد با اینگولشتات در دسته دوم بوندس لیگا به توافق رسید و از هفته هفتم روی نیمکت این تیم می نشیند.

مربی ایرانی – آلمانی جانشین استفان لیتی می گردد که در آغاز فصل نتایج خوبی با اینگولشتات نگرفت تا برکنار گردد. این تیم در آخرین بازی در خانه با یک گل مغلوب سن پائولی شد و با تنها پنج امتیاز در رده پانزدهم است.

آلکساندر نوری آغاز سختی دارد و تیمش سه شنبه باید در خانه کلن بازی کند که با 13 امتیاز صدرنشین است. او هرچند زمان زیادی برای آماده سازی تیمش ندارد، ولی تصمیم گرفته که در این بازی شخصا روی نیمکت بنشیند.

دستیار نوری در اینگولشتات مارکوس فلدهوف خواهد بود که در برمن هم با او همکاری می کرد. قرارداد هر دو مربی تا سال 2020 (یک و نیم ساله) است.

 • آلکساندر نوری: می خواهیم از شادی گل کلن جلوگیری کنیم!

  آلکساند نوری، انتخاب مناسب

  آنجلو وی یر، مدیر ورزشی اینگولشتات درباره این انتخاب گفت: بعد از مذاکرات کاملا باور داریم که او همان کسی است که احتیاج داشتیم. آلکس اشتیاق زیادی برای این ماموریت دارد و در وردربرمن هم نشان داده که می تواند تیم جدیدی بسازد.

  آلکساندر نوری هم درباره پست جدیدش گفت: برای کار در اینگولشتات کاملا آماده ام. شرایط تیم فوق العاده است. حالا بستگی به ما دارد که متحد شویم و تیم را دوباره به مسیر درست برگردانیم.

  نوری قبل از امضای قرارداد جدید با وردربرمن هم به توافق رسید، چرا که قراردادش با این باشگاه بوندس لیگایی تا سرانجام فصل جاری اعتبار دارد. دستمزد نوری در تیم جدید کمی کمتر از یک میلیو یورو خواهد بود، ولی مابه التفاوت قرارداد را وردبرمن پرداخت می نماید.

  کلاوس فیلبری، مدیرعامل وردربرمن گفت: شخصا برای آلکس خیلی خوشحالم. او مربی خوب، جوان و جاه طلبی است که برای اینگولشتات کاملا مناسب است. اینگولشتات باشگاهی دسته دومی با جاه طلبی بالاست که افراد خوبی در آن کار می نمایند. برای آلکس بهترین ها را آرزو داریم. اینگولشتات در سال 2017 از بوندس لیگا به دسته دوم سقوط کرد.

  12

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 191

به "ماموریت جدید آلکساندر نوری در اینگولشتات ، باید به مسیر درست برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت جدید آلکساندر نوری در اینگولشتات ، باید به مسیر درست برگردیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید