نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد

به گزارش تور چین ارزان، این سگ وفادار حدود یک هفته کنار نرده های پلی در شهر ووهان چین نشست و منتظر ماند تا صاحبش برگردد؛ مردی که روز 30 می با پریدن از پل به زندگی خود انتها داد.

نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش تور چین ارزان به نقل از دیلی میل، غروب یکی از آخرین روزهای ماه می مردی همراه سگ خانگی اش روی پل رودخانه یانگ تسه در ووهان رفت و در تاریکی هوا با پریدن از روی پل خودش را کشت. سگ وفادار آن شب را تا صبح همان جا ماند بلکه خبری از صاحبش برسد. چند روز دیگر هم گذشت تا اینکه یکی از ساکنان ووهان سگ را کنار پل دید. او کوشید حیوان را با خود ببرد اما کوشش هایش بی نتیجه ماند و سگ دوباره همان جا نشست و منتظر ماند.

انتشار تصاویر سگ وفادار در شبکه های اجتماعی با واکنش های گسترده مردم چین و نهادهای مسئول نگهداری از حیوان های بی پناه و سرگردان روبرو شد. آنها سراغ پل یانگ تسه رفتند و اثری از سگ ندیدند اما چند ساعت بعد حیوان دوباره سر جای خود بازگشت. بازبینی دوربین های امنیتی پل نشان داد چند روز پیش مردی که همراه سگ آنجا آمده بود، از روی پل درون رود پریده و خودکشی نموده است. حالا همه در کوشش هستند خانه مرد را بیابند و دست کم سگ را به یک مکان امن منتقل یا صاحبی تازه برایش پیدا نمایند.

این دومین مورد از سگ های وفادار ووهان در دوران شیوع ویروس کروناست. مدتی پیش تصاویر سگی در فضای مجازی منتشر شد که حدود سه ماه در بیمارستان محل بستری شدن صاحبش منتظر مانده بود تا او کرونا را شکست بدهد و از بیمارستان مرخص گردد. پیرمرد صاحب سگ فقط پنج روز برابر کرونا دوام آورد اما این سگ نر هفت ساله که گنجینه کوچک نام گرفته، همان جا ماند و پس از برداشته شدن قرنطینه کرونا به مالک فروشگاه بیمارستان سپرده شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1336

به "نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید