ورزش ایران مبهوت جوانمردی بهمن نصیری شد؛ نازنین ملایی به سهمیه قایقرانی المپیک رسید

به گزارش تور چین ارزان، تهران (پانا) - بهمن نصیری قهرمان روئینگ سنگین وزن آسیا فرصت حضور در بازیهای المپیک را در اختیار نازنین ملایی قرار داد.

ورزش ایران مبهوت جوانمردی بهمن نصیری شد؛ نازنین ملایی به سهمیه قایقرانی المپیک رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پس از کسب دو عنوان نایب قهرمانی در مسابقات روئینگ سهمیه المپیک ژاپن توسط بهمن نصیری و نازنین ملایی و سهمیه بندی فدراسیون جهانی روئینگ مبنی بر انتخاب و معرفی یکی از این دو توسط فدراسیون، علی رغم جلسات متعدد کمیته فنی و نظر خواهی از مربیان و صاحب نظران، بررسی نتایج دو قهرمان در مسابقات قهرمانی آسیا 1399، کسب سهمیه المپیک 1400، رکوردهای تمرینی و حتی استانداردسازی رکوردهای کسب شده با حریفان در مسابقات فوق الاشاره و رکوردهای جهانی و المپیک اختلاف معنی داری مشاهده نشد. در این بین آقای بهمن نصیری قهرمان روئینگ تک نفره سنگین وزن آسیا با رفتاری جوانمردانه فرصت را در اختیار خانم ملایی قرار داده و در این انتخاب بسیار سخت یاری رسان فدراسیون شدند.

نصیری طی پیامی به روابط عمومی فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: با توجه به قوانین پیچیده فدراسیون جهانی مبنی بر انتخاب یک نفر از بین من و خانم ملایی، علی رغم شانس بالاتری که جهت انتخاب شدن دارم. به منظور کاهش فشار بر فدراسیون و شخص دکتر سهرابیان از این چالش فرساینده کناره گیری می نمایم.

فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن اعلام قدردانی و ارج نهادن به تلاش های این پهلوان عزیز طی سال های اخیر در اردوهای شبانه روزی، موفقیت روزافزون ایشان را آرزومند است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1945

به "ورزش ایران مبهوت جوانمردی بهمن نصیری شد؛ نازنین ملایی به سهمیه قایقرانی المپیک رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش ایران مبهوت جوانمردی بهمن نصیری شد؛ نازنین ملایی به سهمیه قایقرانی المپیک رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید