میدان خلق (People s Square) شانگهای چین

مردم چین بسیار به دورهمی هایشان علاقمندند، میدانی در گذشته در برای مسابقات اسب سواری ساخته شده بود که امروزه بیشتر برای دورهمی های مردم شانگهای به کار میرود و نامی مرتبط هم روی آن گذاشته اند، میدان خلق شانگهای (People s Square)، که در ادامه برایتان بیشتر در مورد آن خواهیم گفت.

میدان خلق (People s Square) شانگهای چین

میدان خلق (People s Square) را در شهر شانگهای چین به خاطر مسابقات اسب دوانی ساختند.

بعد از گذشت سال ها این میدان به محلی برای تجمع عای مردمی چین مبدل شد. لازم به ذکر است که در میدان خلق بناهای مهم و اصلی دیگری مانند موزه شانگهای، ساختمان بزرگ هنری و دولتی تئاتر، تالار شهر شانگهای وجود دارد و به همین علت میتواند نقطه آغازین خوبی برای گردش در شهر شانگهای باشد.

میدان خلق Peoples Square از اصلی ترین میادین شهر شانگهای به شمار میرود و به خاطر وجود چندین بنا در یک محل گردشگران تور چین را به خود جلب میکند.

اخبار و مقالات مرتبط با "میدان خلق (People s Square) شانگهای چین"

شانگهای بزرگترین شهر چین است و یکی از سریعترین شهرهای جهان در مسیر توسعه میباشد، این شهر بزرگ پر از جذابیت های مدرن برای گردشگران است که یکی از آنها برج مروارید شرقی شانگهای (The Oriental Pearl Tower) میباشد.

اگر اسم زاها حدید به گوشتان خورده باشد و یا از علاقمندان به معماری مدرن باشید، بنای کهکشان سوهو (Galaxy SOHO)، حسابی شما را شگفت زده خواهد کرد، این مجتمع تجاری عظیم با معماری فوق العاده‌اش بندی میان سنت و مدرنیته را بوجود آورده است که اثر هنری از نابغه فقید هنر معماری جهان است.

ایتالیا سرزمینی به یادگار مانده از روم باستان است که این یادگاری ها در قالب آثاری باستانی در همه جای ایتالیا قابل مشاهده است، در ادامه چند تا از مشهورترین جاذبه های گردشگری ایتالیا را که بایست حتما در سفرتان آنها را در لیست بازدید قرار دهید، معرفی خواهیم کرد.

درست است که شانگهای شهر بسیار توسعه یافته است اما اصالتش را حفظ نموده است، برای دیدن معماری زیبای معابد در این شهر به سراغ معبد جادا بودا (The Jade Buddha Temple) شانگهای بروید که خود گویای فرهنگ مذهبی مردم چین است

شانگهای به خاطر قطب تجاری بودن در جهان مشهور است و وسعتش تا به امروز از پکن که پایتخت چین است نیز فراتر رفته و امروه بزرگترین شهر چین به شمار میرود، این شهر پر از مراکز خرید است اما یکی از آنها که برای گردشگران محبوبتر است جاده نانجینگ (Nanjing Road) شانگهای می‌باشد که همه چیز در آن یافت...

به "میدان خلق (People s Square) شانگهای چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با میدان خلق (People s Square) شانگهای چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید