ارزیابی بهتر خطر بیماری با آزمایشگاهی روی تراشه

به گزارش تور چین ارزان، یکی از شرکت های فعال در حوزه ساخت آزمایشگاه روی تراشه، نسخه بتا تراشه کراتینین ادرار را منتشر نموده است که می تواند خطر بیماری را بهتر ارزیابی نموده و به تلفن های هوشمند بیمار ارسال کند.

ارزیابی بهتر خطر بیماری با آزمایشگاهی روی تراشه

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شرکت هلث لاجیک اینتراکتیو (Health Logic Interactive) یکی از شرکت های فعال در حوزه ساخت آزمایشگاه روی تراشه است که به تازگی دستاورد جالب توجهی در این حوزه ارائه نموده است. این شرکت نتایج آزمایش روی نسخه بتا تراشه کراتینین ادرار (uC-Chip) را منتشر می نماید، آزمایشی که در آن دامنه تشخیص بالینی مربوطه به این فناوری با موفقیت تأیید شده است.

به موازات بهینه سازی و اعتبارسنجی بیشتر نسخه بتا uC-Chip، تیم تحقیقاتی این شرکت در کوشش است تا طراحی و مدل سازی نمونه اولیه تراشه نسبت آلبومین به کراتینین ادرار (uACR-Chip) را پیش ببرد.

شرکت هلث لاجیک اینتراکتیو در حالی که برای جلسه قبل از ارسال با سازمان غذا و داروی آمریکا آماده می گردد، نتایج این پیشرفت ها را اعلام نموده است.

دیوید بارتل، مدیرعامل شرکت هلث لاجیک اینتراکتیو می گوید: ما به آخرین دستاورد خود، یعنی فراوری موفقیت آمیز نمونه اولیه تراشه کراتینین ادرار با داده های تأیید اعتبار شده، افتخار می کنیم. این پیشرفت ما را به تکمیل فناوری آزمایشگاهی روی تراشه uACR-Chip نزدیک تر می نماید، که پیش بینی می کنیم تا یک آزمایش دقیق و حساس برای بیماری مزمن کلیوی در هنگام مراقبت انجام گردد.

شرکت هلث لاجیک اینتراکتیو، به وسیله شرکت تابعه خود یعنی مای هلتث لاجیک (My Health Logic)، در حال توسعه و تجاری سازی دستگاه های تشخیصی دستی مراقبت از بیمار است که به تلفن های هوشمند بیمار و پلتفورم های مراقبت دیجیتال متصل می شوند.

این شرکت میخواهد با استفاده از فناوری ثبت اختراع شده آزمایشگاه روی تراشه، نتایج سریعی را ارائه دهد و انتقال داده ها را از دستگاه تشخیص به تلفن هوشمند بیمار تسهیل کند. این شرکت پیش بینی می نماید که این جمع آوری داده ها به شما این امکان را می دهد تا خطر بیماری را بهتر ارزیابی کنید و نتایج بهتری را برای بیمار ارائه دهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1999

به "ارزیابی بهتر خطر بیماری با آزمایشگاهی روی تراشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزیابی بهتر خطر بیماری با آزمایشگاهی روی تراشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید