چین

خبرنگاران نگران مسافرت ها به قم و گسترش دوباره کرونا هستیم

قم - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید نمود: نگران مسافرت ها به قم هستیم و این مسافرت ها موجب می گردد تا افرادی که ناقل بیماری کرونا هستند بار دیگر این ویروس را در سطح شهر گسترش دهند.

22 مرداد 1399

نماد وفاداری در ووهان ، یک سگ چشم انتظار صاحبی که خودکشی کرد

این سگ وفادار حدود یک هفته کنار نرده های پلی در شهر ووهان چین نشست و منتظر ماند تا صاحبش برگردد؛ مردی که روز 30 می با پریدن از پل به زندگی خود انتها داد.

17 مرداد 1399

پاسخ ایران به لغو معافیت های هسته ای چه خواهد بود؟

خبرنگاران- ایران در پاسخ به لغو معافیت های هسته ای از سوی آمریکا، موضع نسبتا آرامی گرفته است. اما این آرامش به این معنا نیست که ایران پاسخی به اقدام تازه آمریکا نخواهد داد. ظاهرا ایران در حال آنالیز گزینه های خود برای پاسخ دادن به آمریکا در ماه های آینده...

12 مرداد 1399

دیپلمات آمریکایی: اقدامات روسیه در قطب شمال ناتو را تهدید می نماید

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور اروپا و اورآسیا گفت که اقدامات و فعالیت های روسیه در قطب شمال، پیمان آتلانتیک شمالی را تهدید می نماید.

7 مرداد 1399

کاوازاکی کیست؟ کاوازاکی چیست؟

با اینکه چند دهه است بیماری کاوازاکی شناخته و توصیف شده، اما علت آن هنوز نامعلوم است و تشخیص آن کاملا بالینی است و آزمایش تشخیصی ندارد. تاخیر در تشخیص و درمان این بیماری به قیمت جان کودک تمام می گردد.

1 مرداد 1399

مطهرنیا: بحران کرونا کارآمدی دولت ها را در بوته آزمایش قرار داده است

یک استاد دانشگاه گفت: در شرایط فعلی کشورها از شرق و غرب درگیر بحران کرونا هستند و عملکرد دولت ها زیر ذره بین است. مهم این است که دولت ها چه بر اساس نظریه هابس حکومت مطلقه باشند و چه بنا بر عقیده جان لاک حکومت لیبرال، متعهد به حفظ جان مردم هستند و این تعهد...

6 تیر 1399

خبرنگاران بایدن : ترامپ آمریکا را در برابر کرونا به خطر انداخت

تهران- خبرنگاران- جو بایدن به دنبال سرعت شیوع کرونا در آمریکا، ترامپ را به در خطر قراردادن ایات متحده در برابر کووید 19 متهم کرد.

22 خرداد 1399

اهدای 300 هزار ماسک از سوی مالک چینی اینتر به ایتالیا

مالک باشگاه اینتر تعداد 300 هزار ماسک برای مبارزه با کرونا به دولت ایتالیا اهدا کرد.

1 خرداد 1399

تداوم افزایش مبتلایان و قربانیان کرونا در دنیا

فرایند افزایش شمار مبتلایان همه گیری کروناویروس جدید در دنیا متوقف نشده و این ویروس هم چنان قربانی می گیرد.

28 اردیبهشت 1399

آشنایی با مناطق گردشگری گوانجو

شهر گوانجو در شمال دریای دلتای مروارید قرار گرفته است و بدک نیست بدانید وجود مرز شمالی دریای چین با این شهر باعث شده گوانجو را به عنوان دروازه جنوبی کشور چین نیز شناخته گردد و مناطق گردشگری گوانجو در واقع یکی از بنادر قدیمی و ویژه چین در طول تاریخ محسوب...

23 اردیبهشت 1399

توسعه یک سیستم جدید که زباله های موشکی را پیدا می کند

چین سیستم جدیدی را توسعه داده که به سرعت زباله های ناشی از سقوط تقویت کننده موشک ها را پیدا می کند.

18 اردیبهشت 1399

دور باطل اروپایی ها و یازده تعهد بر زمین مانده در برجام

ژوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و رئیس کمیته مشترک برجام طی هفته های اخیر، بار ها تاکید نموده است ایران و اتحادیه اروپایی هر دو باید از مزایای توافق هسته ای بهره مند شوند.

17 اردیبهشت 1399

ریسک بالای بیماری های کلیوی به دلیل آلودگی هوا

مطالعه جدید نشان می دهد افراد ساکن در مناطق به شدت هوای آلوده، در معرض ریسک بالاتر بیماری های کلیوی هستند.

14 اردیبهشت 1399

درگذشت یکی از مدیران شبکه آموزش درپی ابتلا به کرونا

مدیر گروه آموزش عمومی شبکه آموزش صبح امروز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

12 اردیبهشت 1399

افزایش 30 درصدی درآمد گمرکات استان اصفهان در 11 ماهه سال 98

مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت:در 11 ماهه سال 98، سه هزار و 290 میلیارد ریال درآمد گمرکات استان اصفهان بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 30 درصد افزایش داشته است.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران وزیر ارتباطات سه مرکز پخش ویروس کرونا را گفت

تهران-خبرنگاران-امروز در عصر فناوری و حکومت داده ها، راهی جز استفاده از آنها برای سیاست گذاری و پیشگیری باقی نمی ماند. وزیر ارتباطات گفت: بیمارستان ها، پمپ بنزین ها و سوپرمارکت ها اصلی ترین مراکز شیوع کرونا محسوب می شوند.

7 اردیبهشت 1399

چین رسما بزرگترین بیمارستان موقت پذیرش مبتلایان به کرونا در ووهان را بست

مقام های شهر ووهان در استان هوبی چین اقدام به تعطیل کردن بزرگترین بیمارستان موقت در این شهر که به منظور مدیریت بحران شیوع ویروس کُرونای جدید در آنجا تاسیس شد و انتقال آخرین گروه از مبتلایان به این ویروس به یک بیمارستان دیگر کردند.

6 اردیبهشت 1399

سم پاشی ملخ ها سلامت انسان را تهدید می کند

مدیرکل محیط زیست استان خوزستان گفت: مواد شیمیایی و سم پاشی برای دفع ملخ ها به طور مستقیم می تواند بر سلامت انسان تأثیر منفی بگذارد. موارد مختلفی در راستای دفع ملخ ها در سال های گذشته در کشور داشتیم که موجب مرگ بچه ها شد.

26 فروردین 1399

تشکیک در آمار مبتلایان به کرونا در ایران ، هیات دولت هم شاید گرفته باشد

پارسایی با بیان اینکه آماری که در حال حاضر داده می گردد با توجه به جامعه آماری و از لحاظ درصد شیوع و کشندگی واقعی به نظر نمی رسد گفت: مسئولان ما حتی به صورت نمادین این مسئله را رعایت نمی نمایند در جلسات دولت می بینیم بسیار راحت در کنار هم می نشینند درصورتی...

25 فروردین 1399

ثبت اولین مورد کروناویروس در آمریکا با منشاء نامشخص

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، ضمن هشدار درباره شیوع ویروس جدید کرونا در جامعه ایالات متحده، از ثبت اولین مورد ابتلا به این ویروس با منشأیی نامشخص اطلاع داد.

24 فروردین 1399
تعداد: (292)