مقالات گردشگری

سلطانی فر: تلاش می کنیم مسائل پیشکسوتان را برطرف کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: بخش قابل توجهی از تاریخ ورزش و تاریخ سازان ورزش ایران در مراسم کمیته جمع شده بودند و تلاش می کنیم مسائل شان را حل کنیم.

5 تیر 1398

آشنایی با دهکده های باستانی در تور چین

چین دارای تاریخی بسیار کهن است، به همین دلیل شنیدن این جمله که کشور چین دارای شهرهایی بسیار بسیار قدیمی است کسی را متعجب نمی سازد. همانطور که امپراطورها آمدند و رفتند، شهرها هم یا فراموش شدند و یا تبدیل به بعضی از شلوغ ترین مناطق کشور شدند. خوشبختانه،...

4 تیر 1398

برگزاری موزه های مشترک یکی از راه های نشان دادن واقعیت هاست، شناخت ملت ها از همدیگر به صلح جهانی یاری می نماید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مردم جهان باید بدانند ایرانیان در تاریخ ریشه دارند و مهربان و صلح دوست هستند، یکی از راه های نشان دادن این واقعیت ها، برگزاری موزه های مشترک است، به وسیله این موزه ها مردم نسبت به هم شناخت پیدا می نمایند،...

2 تیر 1398

امضای قرارداد ساخت خط آهن پیشاور-کراچی بین سران چین و پاکستان

قرارداد احداث خط آهن دو طرفه از پیشاور تا کراچی بین نخست وزیر پاکستان و رئیس جمهوری چین امروز (یکشنبه) امضا شد.

31 خرداد 1398

غرب کانادا را در این فیلم ها ببینید

شاید قبل از سفر به غرب کانادا بد نباشد چندتا فبلم ببینیم و با این منطقه در تصاویر سینمایی اشنا بشیم.

28 خرداد 1398

با قطار تندروی پورتلند به ونکوور، آمریکا به کانادا متصل شد

بزودی خط راه آهن سریع السیر ونکوور کانادا به پورتلند آمریکا راه اندازی میشود.

24 خرداد 1398

صالحی امیری: با برنامه استراتژیک می توانیم جهت جدیدی را در توسعه ورزش داشته باشیم، فدراسیون ها با موزه ملی ورزش همکاری نمایند

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: احتیاج داریم که ورزش را به عنوان احتیاج ملی تبلیغ و برای این احتیاج ملی باید برنامه ملی تدوین کنیم و به این منظور باید رویکرد استراتژیک داشته باشیم.

23 خرداد 1398

ترکاشوند: تیم گنبد را دست کم گرفتیم، کاش تماشاگران هم در سالن بودند

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ای کاش بازی ما با گنبد در حضور تماشاگران انجام می شد چون حضور تماشاگران به بازیکنان من انگیزه و انرژی می دهد.

12 خرداد 1398

در ورودی حمام قدیمی وکیل اردبیل احیاء می گردد

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از احیای درب ورودی حمام قدیمی وکیل اردبیل به سمت بازار تاریخی اطلاع داد.

31 اردیبهشت 1398

یک شب مهمان میکی ماوس در چین

یک پارک موضوعی در چین در حال تلاش است تا کاری کند که شما اقامت شبانه در یک اتوبوس را به سیاهه سفر خود اضافه کنید. صاحبان پارک کوهستانی Tai Tai در شهر Taiyuan در استان Shanxi چین، در حال تبدیل اتوبوس های رها شده به منزل گاه هایی منحصر به فرد هستند، اتوبوس هایی که در...

31 اردیبهشت 1398

یک میلیون فرصت شغلی در صنعت گردشگری چین

گردشگری یکی از منابع مهم درآمد چین است. علاوه بر آثار تاریخی 2500 ساله، این کشور در تلاشی مداوم برای ایجاد جاذبه‌های گردشگری جدید برای مسافران تور چین است. تلاش‌هایی که با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای مردم کشور همراه بوده است.

31 اردیبهشت 1398

قوانینی که تولیدکننده را از لب چشمه تشنه برمی گردانند!

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان معتقد است برخی قوانین در کشور ما به گونه ای است که تولیدکننده را تا لب چشمه می برند و تشنه برمی گردانند.

30 اردیبهشت 1398

ارزان ترین روش های سفر به مالزی چیست؟

اگرچه مالزی یکی از مقصدهای زیبای آسیایی برای توریست هاست، اما ارزان ترین روش های سفر به مالزی چیست؟ سوالی که این روزها برای خیلی از شما مسافران دغدغه شده است!

29 اردیبهشت 1398

اندونزی سفارش 49 هواپیمای 737 مکس را کنسل کرد

هواپیمایی گارودای اندونزی خاطرنشان کرد که از بوئینگ درخواست نموده است سفارش کنونی این شرکت برای خرید 49 هواپیمای 737 مکس 8، که 6 میلیارد دلار ارزش دارد، را کنسل کند.

24 اردیبهشت 1398

شروع مرمت آسیاب آبی فارغان

معاون میراث فرهنگی هرمزگان از شروع تعمیر و مرمت آسیاب آبی فارغان اطلاع داد.

16 اردیبهشت 1398

غیبت ملموس نمایندگان استقلال و پرسپولیس در کارگاه بازاریابی فوتبال

اعضای هیات های فوتبال، بخش بازاریابی و باشگاه ها را دعوت کردیم ولی متاسفانه از 16 باشگاه لیگ برتری و 16 باشگاه لیگ یکی تنها 11 باشگاه نماینده داشت و استقلال و پرسپولیس نماینده نداشتند .

9 اردیبهشت 1398

دوره توانمندسازی تشکل های مردم نهاد شمال غرب کشور در اردبیل برگزار می گردد

مسؤول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سومین دوره توانمندسازی تشکل های مردم نهاد شمال غرب کشور با حضور فعالانی از شش استان کشور در اردبیل برگزار می گردد.

11 فروردین 1398

تعلل وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح احیای محله سیروس

رئیس انجمن مجموعه داران ایران از تعلل شرکت بازآفرینی وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح احیای محله سیروس تهران انتقاد کرد.

5 فروردین 1398

محمدجواد ظریف به تحریم نفت کش غرق شده سانچی از سوی آمریکا واکنش نشان داد

وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه دوشنبه به اقدام دولت آمریکا در تحریم نفت کش غرق شده ایران واکنش نشان داد.

29 اسفند 1397

شناساندن بیابان لوت به جهان، با ثبت در فهرست جهانی میراث طبیعی

رئیس پایگاه دنیای بیابان لوت کشور در جلسه ای که در سالن جلسات موزه منطقه ای جنوب شرق برگزار گردید، اظهار کرد: وقتی اثری در فهرست دنیای میراث فرهنگی قرار می گیرد، آن اثر برای همه دنیا ارزشمند می گردد.

7 اسفند 1397
تعداد: (111)