اصفهانیان: محروم شدن داوران خانم به دلیل اعتراض رفتار شایسته ای نیست، امیدوارم این مشکل با تدبیر تاج حل شود

به گزارش تور چین ارزان، فریدون اصفهانیان، رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال محروم شدن برخی از داوران خانم را که به پرداخت نشدن دستمزدشان اعتراض داشتند، شایسته نمی داند.

اصفهانیان: محروم شدن داوران خانم به دلیل اعتراض رفتار شایسته ای نیست، امیدوارم این مشکل با تدبیر تاج حل شود

فریدون اصفهانیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره محرومیت داوران خانم کشورمان به دنبال اعتراضی که به پرداخت نشدن دستمزدشان داشتند، گفت: اخیراً در جریان این موضوع قرار گرفته ام و به عنوان عضوی از هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این موضوع را در جلسه آینده هیئت رئیسه از آقای مهدی تاج پیگیری خواهم کرد تا حق داوران خانم کشورمان ضایع نشود.

رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال در واکنش به اینکه آیا محروم شدن داوران خانم کشورمان به دنبال اعتراض بابت پرداخت نشدن دستمزدشان پسندیده است یا نه، گفت: به نظرم این داوران گناهی مرتکب نشده اند و فقط حق الزحمه خود را می خواهند که حقوق آنها نیز بسیار ناچیز است و رقمی نمی شود. البته آن طور که مطلع شده ام، اخیراً مبلغی به حساب آنها واریز شده است.

وی درباره اینکه بخشی از دستمزد معوقه داوران پس از اعتراض آنها و امضای نامه اعتراضی پرداخت شده است، اما با این وجود به نظرم می رسد برخی امضاکنندگان این نامه از قضاوت کردن محروم شده اند، شرح داد: اینکه آنها به دلیل اعتراض به پرداخت نشدن دستمزدشان از قضاوت کردن محروم شوند، رفتار شایسته ای برای جامعه داوری ما نیست و امیدوارم این موضوع با تدبیر مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال حل و فصل شود.

اصفهانیان درباره اینکه آیا محروم شدن این داوران به ضرر باشگاه ها و فدراسیون فوتبال که مسئول برگزاری مسابقات است نخواهد بود، گفت: مسلماً دور شدن داوران خوب و با تجربه، به ضرر همه خواهد بود. هم باشگاه ها متضرر می شوند و هم اینکه با بالا رفتن اشتباهات مسابقات لیگ زیر سؤال می رود که در نهایت دود آن به چشم فوتبال ما خواهد رفت. من به نوبه خود تلاش خواهم کرد تا این موضوع را در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیگیری کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 1 دی 1398 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 805

به "اصفهانیان: محروم شدن داوران خانم به دلیل اعتراض رفتار شایسته ای نیست، امیدوارم این مشکل با تدبیر تاج حل شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: محروم شدن داوران خانم به دلیل اعتراض رفتار شایسته ای نیست، امیدوارم این مشکل با تدبیر تاج حل شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید