انریکه: راموس در تاریخ فوتبال بازیکنی بی نظیر است، باید 5 یا 6 گل به نروژ می زدیم

سرمربی تیم ملی اسپانیا از کاپیتان این تیم به خاطر عملکردش در شب پیروزی خانگی مقابل نروژ تمجید به عمل آورد.

انریکه: راموس در تاریخ فوتبال بازیکنی بی نظیر است، باید 5 یا 6 گل به نروژ می زدیم

به گزارش خبرنگاران، در شبی که تیم ملی اسپانیا در اولین بازی اش در مرحله انتخابی یورو 2020 مقابل نروژ به دردسر افتاده و به تقسیم امتیازات نزدیک شده بود، سرخیو راموس فرشته ماتادورها شد و با زدن یک ضربه چیپ از روی نقطه پنالتی سه امتیاز بازی را برای تیم میزبان به ارمغان آورد.

لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از این بازی به تمجید از سرخیو راموس پرداخت و به شبکه TVE اسپانیا گفت: من از همه چیز راضی ام، از رویکرد بازیکنانم و عملکرد آنها که مطابق همان برنامه ای بود که من در یک هفته اخیر در طول تمرینات برای بازیکنانم توضیح دادم. شاید به اندازه کافی کارآمد نبودیم و لازم باشد که اعتمادبه نفس بازیکنان مان را تقویت کنیم، چون انسجام و ثبات عاملی کلیدی برای پیروزیت هر تیم است. عملکردمان خوب بود و می دانستیم که برای بردن این بازی تحت فشار قرار خواهیم گرفت، چون دفاع نروژ بسیار خوب بود، اما در نهایت ما به هدف مان رسیدیم.

انریکه در ادامه عملکرد کاپیتان و مدافع میانی تیمش سرخیو راموس به خصوص در صحنه ضربه پنالتی را ستود و افزود: سرخیو راموس با پنالتی اش لطف بزرگی در حق ما کرد. او در تاریخ فوتبال بازیکنی بی نظیر است. باید مسرور باشیم و قدر تمام نکات مثبت بازی مان را بدانیم. مطمئنم که با این بازیکنان و حمایت هواداران مان می توانیم پیشرفت کنیم.

با وجود آنکه لاوخا با تنها یک گل اختلاف پیروز شد میهمانش را شکست دهد، انریکه معتقد بود که تیمش مستحق کسب یک پیروزی پرگل تر بود.

وی افزود: من فکر می کنم حق مان بود که 5 بر یک و 6 بر یک ببریم، اما قدر موقعیت های گلزنی مان را ندانستیم. آگاه بودیم که مقابل نروژ باید از نظر فیزیکی بسیار قوی باشیم. بازی را باید با اختلاف بیشتری می بردیم، اما به هرحال من از پیروزی تیمم راضی ام. بازی مان کامل بود، چون در آن موقعیت های گلزنی فراوانی داشتیم و بر حریف مسلط بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 9 تیر 1398 شناسه مطلب: 334

به "انریکه: راموس در تاریخ فوتبال بازیکنی بی نظیر است، باید 5 یا 6 گل به نروژ می زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انریکه: راموس در تاریخ فوتبال بازیکنی بی نظیر است، باید 5 یا 6 گل به نروژ می زدیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید