ثبت نام یارانه تا انتها روز چهارشنبه تمدید شد

به گزارش تور چین ارزان، سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: متقاضیانی که تا به امروز یارانه نگرفته اند تا ساعت 24 چهارشنبه 4 خرداد امکان ثبت نام دارند.

ثبت نام یارانه تا انتها روز چهارشنبه تمدید شد

طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها درباره تمدید ثبت نامه دریافت یارانه گفت: طبق آنالیز ها امکان تمدید وجود دارد ولی فعلاً تا انتها روز چهارشنبه 4 خرداد این فرصت مجدداً فراهم شده است.

سخنگوی هدفمندی یارانه ها توضیح داد: هیچ محدودیتی برای شماره کد ملی ها جهت ثبت نام در سه روز پیش رو وجود ندارد و هر سرپرست خانواری که یارانه نمی گرفته یا انصراف داده یا دریافت می نموده ولی در یارانه نو حذف شده است می تواند برای ثبت نام به سامانه سازمان هدفمندی یارانه ها به اینجا مراجعه نمایند.

حسینی ادامه داد: سرپرستان خانوار ابتدا کد یو اس اس دی *4*43*857* کد ملی# را وارد نموده و از دریافت یارانه مطمئن شوند. اگر یارانه بگیر نیستند به سامانه مذکور مراجعه نمایند.

وی یادآور شد: تنها افرادی به پلیس +10 مراجعه نمایند که بخواهند بعد خانوار را اصلاح نمایند. مثلاً دختر یا پسری که ازدواج نموده و از خانواده پدری جدا شده با مدارک سند ازدواج و یا زنانی که از همسران خود جدا شده اند با مدارک طلاق نامه به پلیس +10 مراجعه نمایند ولی کسانی که بار اول است که می خواهند ثبت نامه نمایند نیازی به مراجعه به پلیس +10 نیست.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2368

به "ثبت نام یارانه تا انتها روز چهارشنبه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام یارانه تا انتها روز چهارشنبه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید