دانستنی های سفر به تایلند

یکی از دانستنی‌هایی که پیش از سفر به کشور تایلند بدانید، قیمت تور تایلند است. در این مقاله شما را با اطلاعاتی در مورد این کشور آشنا خواهیم کرد که بهتر است قبل از سفر بدانید.

دانستنی های سفر به تایلند

فرودگاه سووارنابومی بانکوک با نشان BKK، فرودگاه چیانگ مای با نشان CNX و فرودگاه پوکت با نشان HKT از مهمترین فرودگاه‌های پرتردد کشور تایلند هستند.

آب لوله کشی در تایلند قابل آشامیدن نبوده اما آبی که در رستوران ها در پارچ ارائه می‌گردد، تصفیه شده و قابل آشامیدن می‌باشد. با اطلاع از قیمت تور تایلند یک سفر برنامه ریزی شده را انتخاب نمایید. 

جشنواره لوی کارتونگ (Loy Krathong) در چیانگ مای که در فصل پائیز برگزار شده که یکی از جشنواره‌های مهم این کشور به شمار می‌رود و جشنواره چترها در بو سانگ (Bo Sang Umbrella Festival)، جشنواره چیانگ‌مای در ماه ژانویه، جشنواره گل‌های چیانگ مای در فوریه، جشنواره آب سونگ کران (Songkran Water Festival) در ماه آپریل، جشنواره موسیقی جاز هوا هین (Hua Hin Jazz Festival ) در ماه ژوئن، جشنواره سبزیجات و جشنواره پوکت و بانکوک در ماه های سپتامبر و اکتبر را می‌توان اصلی‌ترین جشنواره های قیمت تور تایلند به شمار می‌رود.

کشورهای جنوب شرقی آسیا در مجموع امن محسوب شده و فضای آن ها برای مسافران و گردشگران مناسب است. در میان این کشورها، تایلند بیشترین رشد را در حوزه گردشگری دارد و مقصد خوبی برای بک پکرها و مسافران کوله پشتی به دوشی می‌باشد که به جنوب شرقی آسیا سفر کرده‌اند. البته اگر در این کشور حواستان به وسایل ارزشمند و قیمتی نباشد، ممکن است جریمه شوید.

به "دانستنی های سفر به تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانستنی های سفر به تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید