روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد

به گزارش تور چین ارزان، فرماندار قرچک گفت: اشتغال در روستاهای قرچک با همکاری مشترک بنیاد برکت، فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان رونق می گیرد.

روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد

به گزارش تور چین ارزان ، بهمن خطیبی در جلسه ای که با حضور معاون برنامه ریزی فرمانداری، بخشداری مرکزی و هیئتی از بنیاد برکت برگزار گردید ، طی سخنانی اعلام کرد: با همکاری مشترک بنیاد برکت و فرمانداری و بخشداری مرکزی شهرستان قرچک، طرح های اشتغالزایی بر اساس ظرفیت های شهرستان قرچک به اجرا در می آیند.

فرماندار شهرستان قرچک گفت: برای بهره برداری بهتر از مناطق روستایی و ایجاد شرایط بهتر برای سکونت در روستا ها باید به موضوع اشتغالزایی که از جمله موارد مهم در توسعه پایدار روستایی است توجه داشت.

خطیبی اضافه نمود: در طول عمر انقلاب اسلامی به موضوع مهم محرومیت زدایی از روستاها توجه شده و در دولت تدبیر و امید شاهد بودیم به حوزه روستایی توجه ویژه تر شد و شاهد اقدامات وسیع و تأمین زیرساخت در روستاها بودیم.

وی یادآور شد : در شهرستان قرچک روستاهای پرجمعیت وجود دارد که برنامه های توسعه ای در آنها خوب جواب می دهد، سال جاری نیز مقرر شد با سرمایه گذاری حمایتی در حوزه اشتغال، طرح های خوبی اجرا شوند.

فرماندار شهرستان قرچک اضافه نمود: رویکرد معیشت پایدار با یاری روستاییان نتایج مثبتی برجای خواهد گذاشت و امید است با اجرای این گونه طرح ها و با مشارکت فعال دهیاری ها شاهد توسعه اشتغال، افزایش سطح درآمد روستاییان، تنوع بخشی به تولیدات روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهرها اتفاق بیافتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 711

به "روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستاهای شهرستان قرچک رونق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید