زشت ترین پیام دنیا به پرسپولیس ، سرکشی مفتخرانه!

به گزارش تور چین ارزان، استوکس شخصا تصاویری از ولنگاری هایش در دوبی را منتشر کرده تا نشان بدهد هیچ ترسی از باشگاه ایرانی ندارد.

زشت ترین پیام دنیا به پرسپولیس ، سرکشی مفتخرانه!

به گزارش خبرنگاران، روزی که باشگاه پرسپولیس با اصرار فراوان و با فرایندی که دیگر شبیه به التماس شده بود تصمیم گرفت هر طور شده آنتونی استوکس را جذب کند، خیلی ها در مورد بی انضباطی های سابقه دار این بازیکن در تراکتورسازی هشدار دادند، اما مدیران پرسپولیس چشم بر همه چیز بستند تا فقط نیاز فنی شان را رفع کنند.

حالا هنوز هیچی نشده اولین حاشیه استوکس در پرسپولیس از راه رسیده و این بازیکن که فرم بدنی خوبی هم ندارد، بعد از بازی با الشارجه یک روز بیشتر از کاروان تیم در دوبی مانده است. او البته قرار بود صبح امروز به تهران بیاید و در تمرین عصر جمعه حاضر شود که این کار را نکرد و گل محمدی به شدت شاکی شد. بدتر از همه اینکه استوکس شخصا تصاویری از ولنگاری هایش در دوبی را منتشر کرده تا نشان بدهد هیچ ترسی از باشگاه ایرانی ندارد؛ آن هم تیمی به بزرگی پرسپولیس. برای فهم درست تر موضوع، صرفا به این نکته توجه کنید که شکار تصویری به مراتب آبرومندانه تر از علیرضا جهانبخش و دو همبازی اش در یک کلوپ شبانه، چه جنجالی برای باشگاه برایتون راه انداخت. در ایران اما خود استوکس مفتخرانه تصاویر شب نشینی هایش را منتشر می کند تا به باشگاه پیام بدهد از هیچ چیز نمی ترسد.

فقط به یاد داشته باشید داریم در مورد پرسپولیس حرف می زنیم؛ ابر باشگاهی که موسس اش چند دهه قبل، با سیلی صورت یکی از مشهورترین ستارگان تاریخ فوتبال ایران را نواخت، فقط به این دلیل که او بی اجازه در کنار یک ستاره زن سینما عکسی به یادگار انداخته بود. امروز ببینید که به کجا رسیده ایم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1066

به "زشت ترین پیام دنیا به پرسپولیس ، سرکشی مفتخرانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زشت ترین پیام دنیا به پرسپولیس ، سرکشی مفتخرانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید