فایننشال تایمز: هتل های لوور فرانسه به سوریه بازمی گردند

به گزارش تور چین ارزان، ایسنا نوشت: روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی نوشت که مجموعه هتل های فرانسوی قصد بازگشت به سوریه را دارند.

فایننشال تایمز: هتل های لوور فرانسه به سوریه بازمی گردند

روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی از کلوئه کورنیش، خبرنگار خود در بیروت نوشت که مجموعه هتل های فرانسوی اداره دو هتل فاخر در دمشق را در دست خواهند داشت که در سال آینده میلادی افتتاح خواهند شد. با افتتاح این هتل ها اولین شرکت غربی برای گردشگری در سوریه برای اولین بار از سال 2011 به این کشور بازمی گردد.

کورنیش گفت: مجموعه هتل های لوور پیش بینی می نمایند که تعدادی از تجار برای بازسازی به سوریه بیایند و این مجموعه به نیابت از مجموعه گردشگری سرمایه گذاری سوریه اداره هتل ها را برعهده بگیرد.

این روزنامه نوشت: با اینکه دمشق همچنان در طول بحران سوریه باثبات مانده است اما شرکت های خارجی از بازگشت به سوریه در سایه گسترش فقر و کشته شدن بیش از نیم میلیون تن و ویرانی هولناک می ترسند. علاوه بر این تحریم های اعمال شده بر نظام سوریه نیز اضافه می گردد که هرگونه کوشش برای بازسازی و بازگشت شرکت های خارجی را با مشکل روبرو ساخته است.

نویسنده این گزارش می گوید که مجموعه هتل های چهارفصل به رغم اینکه در طول جنگ به فعالیت خود در این کشور ادامه داده اما این کشور را ترک کردند. این اقدام بعد از آن صورت گرفت که سامر فوز، مالک این هتل ها ژوئن به اتهام حمایت اقتصادی از نظام سوریه در لیست تحریم های آمریکا نهاده شد.

این روزنامه نوشت: بخش گردشگری منبع مهمی در سوریه قبل از سال 2011 است. وزیر گردشگری سوریه این ماه اظهار داشت که تعداد گردشگرانی که در سال 2010 به سوریه سفر کردند به 9 میلیون تن رسید. 259 هزار گردشگر در بخش گردشگری کار می نمایند که به دلیل جنگ شغلشان را از دست دادند.

فایننشال تایمز نوشت: بشار اسد و حامیانش در معرض تحریم های بین المللی قرار می گیرند اما بخش گردشگری سوریه تحریم نشده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 588

به "فایننشال تایمز: هتل های لوور فرانسه به سوریه بازمی گردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فایننشال تایمز: هتل های لوور فرانسه به سوریه بازمی گردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید