محله چینی ها در سنگاپور

به گزارش تور چین ارزان، یکی از بهترین جاذبه‌هایی که در تور سنگاپور باید به بازدید آن بروید، حله چینی‌ها است. در محله چینی ها (Chinatown)، می‌توانید بدون این که به این کشور سفر کنید، طعم غذاهای آنها را بچشید.

محله چینی ها در سنگاپور

محله چینی ها مخصوصا به غذاهای خوشمزه و ارزان آن معروف است. در این محله غذاهایی را پیدا خواهید کرد که مزه و قیمت مناسبی دارند. غذا مهمترین راه شناخت و درک یک کشور و فرهنگ  آن است به ویژه در کشور چند فرهنگه سنگاپور که در آن غذاهای خیابانی به شدت فرهنگی جا افتاده است. برای امتحان غذاهای اینجا به خیابان ماکس ول مراجعه نمایید که یکی از بهترین و بزرگترین فودکورت‌های عالی تور سنگاپور برای تجربه طعم غذاهای عالی چینی می‌باشد.

اینجا جاذبه های زیاد دیگری هم دارد اگر علاقمند به آثار تاریخی، هنری و موزه هستید می‌توانید سری به موزه طراحی رد دات بزنید این موزه یکی از بزرگترین موزه‌های آسیا بوده و در آن طراحی‌هایی که برنده جایزه سالیانه رد دات شده به نمایش گذاشته‌‌.

در محله چینی ها برای دیدن مکان های مذهبی هم چندین و چند مکان مذهبی پیدا کنید، مکان مقدس «سری ماریامان» در اوایل قرن نوزدهم توسط مهاجران جنوبی هند ساخته شد. معماری اینجا بسیار دیدنی است و برج ورودی آن نیز از 6 ردیف تشکیل شده که این ردیف‌ها با مجسمه‌هایی از شخصیت‌های فرهنگی و اساطیری شما را در تور سنگاپور سرگرم خواهند کرد.

بعد از اینکه یک روز کامل را در این محله گذراندید در هنگام غروب به پل آسمان پینکل اند داکستون مراجعه نمایید و به چشم‌انداز محله چینی‌ها خیره شوید. این پل در طبقه 50 یک ساختمان قرار گرفته که از معدود مکان‌هایی می‌باشد که یک نمای هوایی از این محله را به نمایش گذاشته است.

انتشار: 15 مهر 1396 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 13

به "محله چینی ها در سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله چینی ها در سنگاپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید