جابجایی پرسپولیس، شیری، عالیشاه و انصاری در انتظار خروج از لیست انتظار خبرنگاران

به گزارش تور چین ارزان، سه بازیکن پرسپولیس برای تمدید قرارداد منتظر تایید نهایی یحیی گل محمدی هستند.

جابجایی پرسپولیس، شیری، عالیشاه و انصاری در انتظار خروج از لیست انتظار خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در حالی که باشگاه پرسپولیس این روز ها سعی می نماید نقاط ضعف تیم را طبق لیست یحیی گل محمدی تقویت کند در کنار آن سعی می نمایند با هماهنگی کادر فنی نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم اقدام نمایند.

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که تقریبا شرایطی مشابه به هم دارند همچنان برای تمدید قرارداد در لیست انتظار یحیی گل محمدی قرار دارند.

مهدی شیری یکی از این بازیکنان است که به دلیل اشتباهاتی که در فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام داده بود و البته افت شدیدی که در لیگ برتر نموده بود، به در خروجی باشگاه نزدیک شده بود، اما این بازیکن چند هفته آخر نیم فصل اول را طوری به میدان رفت که به یکی از ستاره های تیمش تبدیل شد و حتی پیروز شد برابر گل گهر برای این تیم گلزنی کند، حالا این بازیکن از لیست سیاه یحیی جدا شده و حضورش تا سرانجام فصل قطعی به نظر می رسد، اما تمدید قرارداد با این بازیکن منوط به عملکردش در هفته های آینده است.

امید عالیشاه هم شرایطی شبیه به شیری دارد و در لیست انتظار کادرفنی پرسپولیس واقع شده است تا درصورت حفظ فرم ایده آل و درخشش در ادامه بازی های لیگ برتر بتواند در لیست بازیکنان قرمز برای فصل بعد قرار بگیرد و برای تمدید قرارداد به باشگاه فراخوانده گردد. عالیشاه البته در مسابقات اخیر عملکرد خوبی داشته که می تواند منجر به تمدید قراردادش گردد.

شرایط محمد انصاری نسبت به 2 بازیکن دیگر تا حدودی متمایز است و او که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا نموده، هنوز فرصتی برای نشان دادن خودش پیدا ننموده و به جز چند دقیقه ای که مقابل گل گهر به میدان رفت، نتوانسته فرصت عرض اندام داشته باشد، با اینکه کار برای انصاری بسیار سخت است، اما این احتمال می رود که او در ادامه فصل شرایط متفاوتی را رقم بزند و کادرفنی را مجاب کند برای حفظ او دست به کار شوند.

این 3 بازیکن در فهرست انتظار یحیی قرار دارند و برای روشن شدن شرایط شان باید چند هفته دیگر هم صبر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1835

به "جابجایی پرسپولیس، شیری، عالیشاه و انصاری در انتظار خروج از لیست انتظار خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی پرسپولیس، شیری، عالیشاه و انصاری در انتظار خروج از لیست انتظار خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید