هیات رئیسه خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد

به گزارش تور چین ارزان، خبرنگاران/خراسان رضوی هیات رئیسه خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی در نخستین جلسه هیات مدیره این موسسه انتخاب شد.

هیات رئیسه خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

بر اساس گزارش روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی افشین تحفه گر، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در اولین جلسه هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان، ضمن تقدیر از هیات مدیره سابق خانه، مشارکت 81 درصدی اعضای این موسسه را در انتخابات اخیر هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات و رسانه ها امیدبخش دانست.

در ادامه این جلسه با برگزاری انتخابات داخلی محمد سعید احدیان به عنوان رئیس هیات مدیره، غلامرضا بنی اسدی به عنوان نائب رئیس، محمدجمال رستم زاده به عنوان خزانه دار، مجتبی نوریان به عنوان منشی(دبیر) و مجتبی محمودی به عنوان سخنگو و مدیر روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی همگی برای مدت یک سال انتخاب شدند.

در بخشی از این جلسه که با حضور همه اعضای هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های استان برگزار گردید، هر یک از اعضا و بازرسان نظرات خود را درباره برنامه های آینده خانه مطرح کردند.

در این جلسه همچنین درباره گزینه های تصدی پست مدیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی بحث و گفت وگو و مقرر شد در جلسه بعدی انتخاب مدیر بر اساس برنامه انجام گردد.

در قسمتی از این جلسه همچنین بازرسان خانه خواهان تداوم فرایند عضویت واجدان شرایط در خانه و پالایش اعضای سابق شدند.

در انتخابات الکترونیکی هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی که 27 خرداد ماه سال جاری به طور همزمان با 13 استان کشور برگزار گردید، مجتبی محمودی، محمد سعید احدیان، غلامرضا بنی اسدی، مجتبی نوریان، محمد جواد رنجبر، محمدجمال رستم زاده و توحید آرش نیا به ترتیب با کسب بیشترین تعداد آرا برای مدت 3 سال به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی و زهرا رنگ آمیز طوسی و عقیل رحمانی برای مدت یک سال به عنوان بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های خراسان رضوی انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1329

به "هیات رئیسه خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات رئیسه خانه مطبوعات خراسان رضوی انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید