آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

کافیست در کشوری مسابقه ای جهانی در وسعت المپیک برگزار شود تا تمام زیرساخت های آن نوسازی و مجتمع ها و امکانات تفریحی و اقامتی مدرن در آنجا مستقر شود، پکن نیز با برگزاری المپیک 2008 حسابی به چشم آمد و با سرمایه گذاری هوشمندانه کلی متحول شد، یکی از یادگارهای المپیک 2008، پارک المپیک پکن است که در  ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

پارک المپیک پکن را در سال 2003 به منظور اجرای بازی های المپیک و پارالمپیک 2008 ساخته شد. در تور چین برای رسیدن به این پارک مدرن و زیبا از مترو استفاده کنید و در ایستگاهی که به همین نام است پیاده شوید و یا اگر سفر با مترو را دوست ندارید میتوانید تاکسی بگیرید و با گفتن کلمه olympic park دقیقا در مقابل درب ورودی پیاده شوید. اگر خواستید از هیاهو و شلوغی شهر فاصله بگیرید پارک المپیک بهترین انتخاب است زیرا در آن فقط شاهد دوچرخه و ماشین های الکتریکی کم سرعت خواهید بود و مکانی بسیار مناسب برای خانواده ها محسوب میشود. در این پارک متفاوت میتوان از مشاهده مجسمه ها و چشم انداز زیبای آن لذت برد. پیشنهاد میکنم که اگر به شهر پکن سفر کردید و قصد بازدید از پارک المپیک را داشتید ساعات 5 عصر تا 9 شب را انتخاب کنید.

اخبار و مقالات مرتبط با "آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین"

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه، برنامه نگاهی بر سینمای چین از چهارشنبه 24 الی 26 مرداد در 6 شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرمان و بابل به طور همزمان برگزار خواهد شد. آیین افتتاحیه این برنامه روز چهارشنبه 24 مرداد ساعت 17 با حضور مقامات سفارت چین، سفرای...

در گزارش پنتاگون آمده است، ارتش چین عملیات بمب‌افکن‌های خود را در سال‌های اخیر افزایش داده و احتمالا در حال ‌آموزش نیروهایش برای انجام حملات علیه آمریکا و متحدانش است.

به گزارش خبرنگارمهر به نقل از رویترز، بازار سهام آسیا روز پنج‌شنبه اوج گرفتن سهام چین کمک کرد تنش‌های اخیر تجاری تا حدی خنثی شوند.با گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال حمایت دولت چین از شرکت‌های تکنولوژی داخلی، شاخص شرکت‌های بزرگ شانگهای 2.7 درصد جهش کرد. این آخرین اقدام از سری اقدامات...

چین و قزاقستان، مسابقات وزنه برداری بازی های آسیایی 2018 اندونزی را از دست دادند.

به "آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آشنایی با پارک المپیک پکن در تور چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید