اسکوچیچ: آنهایی که چشم به جایگاهم دارند زمان خوبی را برای انتقاد در نظر نگرفته اند، به تیمم و کاری که انجام می دهیم باور دارم

به گزارش تور چین ارزان، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد منتقدانش زمان مناسبی را برای نقد عملکرد او و تیم ملی انتخاب نکرده اند.

اسکوچیچ: آنهایی که چشم به جایگاهم دارند زمان خوبی را برای انتقاد در نظر نگرفته اند، به تیمم و کاری که انجام می دهیم باور دارم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل کره جنوبی گفت: بازی خیلی مهمی داریم. بعد از بازی مقابل امارات، انگیزه ما بیش از پیش شده است و حالا انتظار یک بازی سختی مقابل کره را داریم. برای تیم کره احترام زیادی قائلم و می دانم که آنها تیمی بانظم و باانرژی هستند، اما به تیم خودمان هم اعتماد دارم و باید بگویم بازیکنانم بسیار آماده هستند و شرایط خوبی داریم. جو خوبی بر تیم حاکم است و آماده بازی با کره هستیم.

دقیقاً نمی دانم انتظار طرفداران چیست!

سرمربی تیم ملی درباره رکوردی که با 10 بازی و 10 برد داشته است که این مسئله شرایط روحی تیم را هم بالا می برد، اما همچنان انتقادهایی نسبت به سبک بازی تیم ملی وجود دارد با اینکه نتایج فوق العاده بوده است، گفت: دقیقاً نمی دانم انتظار طرفداران چیست. فکر می کنم بازی خوبی مقابل امارات در آن شرایط آب و هوایی انجام دادیم. من سعی می کنم با برد و نتیجه مناسب پاسخ انتظارات را بدهیم. اینکه بعد از 10 برد هنوز بعضی انتظار بالایی دارند، نمی دانم باید چه پاسخی به آنها بدهیم. این هدف مشترک همه ماست که بتوانیم همواره عملکرد خوبی داشته باشیم، بازی خوبی انجام دهیم و به نتیجه برسیم.

اینطور به نظر می رسد که ما مقابل امارات شکست خوردیم و بد هم بازی کردیم!

شما گفتید با 10 پیروزی نمی دانیم باید چه کاری انجام دهید و مردم را چطور از نتایج تیم ملی راضی کنید، اما پس از بازی با امارات به خصوص عملکرد نیمه اول انتقادهایی وجود داشت و حالا اگر در بازی های آینده به خصوص مقابل کره جنوبی نتیجه کسب نشود، انتقادها شدت می گیرد و آیا افکار شما فقط نتیجه گیری است یا به انجام بازی زیبا هم فکر می کنید؟، اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال گفت: نمی دانم چطور باید پاسخ این سؤال را بدهم، اما اینطور به نظر می رسد که ما مقابل امارات شکست خوردیم و بد هم بازی کردیم! این را می دانم که امکان نداشته از 10 بازی که سرمربی تیم ملی ایران بودم، 12 برد کسب کنم. با این حال من همواره دوست دارم تیمم چشم نواز بازی کند و به نتیجه هم برسد. می دانم که خیلی از آنهایی که این انتقادها را دارند، چشم به صندلی سرمربیگری تیم ملی دارند، اما باید به آنها بگویم زمان خوبی را برای این انتقادها در نظر نگرفته اند.

کره ای ها بازیکنان باکیفیتی دارند و پویایی آنها در زمین بیشتر است

وی راجع به اینکه بررسی تیم ملی ایران از بازی با کره جنوبی چه بوده است و نقاط ضعف و قوت این تیم چیست، گفت: شاید در کنفرانس خبری خوب نباشد که درباره این مسئله صحبت کنیم. کره ای ها بازیکنان باکیفیتی دارند و پویایی آنها در زمین بیشتر است، اما سعی می کنم بیشتر از این صحبت نکنم.

سون تنها بازیکن باکیفیت کره نیست و آنها بازیکنان باکیفیت دیگری هم دارند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه کدام بازیکن کره جنوبی را باکیفیت ترین بازیکن این تیم می داند، گفت: راجع به بازیکنان باکیفیت کره صحبت کردیم، اما سون (سون هیونگ مین) بازیکن باکیفیت این تیم است که هم می تواند گل بزند، هم پاس گل بدهد و برگ بازی را به سود خودشان برگرداند. البته سون تنها بازیکن باکیفیت کره نیست و آنها بازیکنان باکیفیت دیگری هم دارند.

به تیم خودم باور دارم، همینطور به کاری که انجام می دهیم

اسکوچیچ در خاتمه اظهار داشت: من به تیم خودم باور دارم، همینطور به کاری که انجام می دهیم. این اطمینان را در خودمان می بینیم که بازی خوبی را با حفظ کسب نتیجه انجام دهیم. امیدوارم که همه را با این صحبت هایی که انجام دادم، راضی نموده باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2129

به "اسکوچیچ: آنهایی که چشم به جایگاهم دارند زمان خوبی را برای انتقاد در نظر نگرفته اند، به تیمم و کاری که انجام می دهیم باور دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: آنهایی که چشم به جایگاهم دارند زمان خوبی را برای انتقاد در نظر نگرفته اند، به تیمم و کاری که انجام می دهیم باور دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید