افشای حقیقت طلاق پادشاه مالزی از ملکه زیبایی

به گزارش تور چین ارزان، از زمان ارتباط با ملکه زیبایی روسیه، سلسله رسوایی های پادشاه سابق مالزی از سوی رسانه ها منتشر شد: از ازدواج پنهانی با ملکه زیبایی در مسکو، تا ادعا های طلاقش، ایجاد شک و تردید درباره نسب نوزاد تازه متولدش از ملکه زیبایی و… و حالا منابع آگاه در کرملین افشا نموده اند که خانواده پادشاه سابق مالزی پس از وادار کردن اوکسانا به طلاق، همسر مناسبی برای پسرشان پیدا نموده اند.

افشای حقیقت طلاق پادشاه مالزی از ملکه زیبایی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

تابناک باتو: در حالیکه ملکه زیبایی اوکسانا ووئوودینا 27 ساله، هنوز هم جدایی اش از همسر محمد پنجم را انکار می نماید، اما منابع دیپلماتیک در مسکو ادعا می نمایند که خانواده محمد پنجم برایش همسر جدیدی انتخاب نموده اند که با صندلی اجتماعی او تناسب بیشتری دارد.

بنا به گزارش دیلی میل انگلیس، دوستان اوکسانا می گویند او هیچ برگه طلاقی دریافت ننموده و نمی داند که چرا پادشاه پنجاه ساله سابق، ناگهان با او قطع رابطه نموده است.

یک روزنامه وابسته به کرملین در گزارش جدیدش نوشت که پادشاه به دلیل فشار های خانواده اش، اوکسانا را کنار گذاشت.

تاکنون دلیل جدایی به طور واضح اعلام نشده، اما این روزنامه بنا به گواهی منابع آگاه در وزارت خارجه روسیه می نویسد: پادشاه سابق، معروف به فارس، به خاطر فشار های خانواده اش مجبور شده از تاج و تخت کناره گیری و سپس از همسر زیبایش جدا گردد، به خصوص مادر هفتاد ساله پادشاه و سلاطین دیگری از مالزی در این طلاق اجباری دخیل بوده اند.

یک منبع مسئول وجود هرگونه تردید را در نسب نوزاد پسری که اوکسانا در ماه مه به جهان آورد رد کرد و گفت: خانواده پادشاه به شدت علیه همسر روسی او بودند، با وجود اینکه او هیچ کاری ننموده بود که حسادت آن ها را برانگیزد، به هر حال خانواده پادشاه مالزی او را دوست نداشتند.

او می افزاید: خانواده پادشاه از ابتدا علیه اوکسانا بودند، زیرا بنا به آداب و رسوم، باید با زنی از جامعه خود ازدواج می کرد، اوکسانا از نظر آن ها انتخاب کاملاً اشتباهی بود، به همین دلیل محمد پنجم را به طلاق از همسرش مجبور کردند و برای این که راحت تر کار های طلاق را پیش ببرند مسائلی مثل خیانت اوکسانا را مطرح کردند و در نسبت نوزادش شک و تردید به وجود آوردند.

بنا به گزارش روزنامه روسی، خانواده محمد در حال حاضر همسر جدیدی برای او انتخاب نموده اند و همین امر انگیزه ای برای اجرای سریع روند طلاق و جدایی است.

اوکسانا پسرش لیون را در آرامش و با هزینه همسر سابقش در خانه ای در منطقه جنگلی و گرانقیمت بارویکا بزرگ می نماید و وکیل او ایفگینی تارلو هنوز ماجرای طلاق او را نفی می نماید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 448

به "افشای حقیقت طلاق پادشاه مالزی از ملکه زیبایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای حقیقت طلاق پادشاه مالزی از ملکه زیبایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید