تور استرالیا ارزان: برترین مراکز خرید سیدنی، استرالیا

به گزارش تور چین ارزان، خرید در سیدنی با وجود مراکز خرید بزرگ و مدرن، یکی از مجذوب کننده ترین بخش های سفر است. از مراکز خرید سیدنی می توانید جدیدترین محصولات از بهترین برندهای جهان را بخرید.

تور استرالیا ارزان: برترین مراکز خرید سیدنی، استرالیا

با تور استرالیا ارزان از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

مراکز خرید سیدنی، بسیار بزرگ و باشکوه هستند و حتی اگر قصد خرید کردن هم نداشته باشید، باید برای سر زدن به آن ها برنامه ریزی کنید و این فرصت را از دست ندهید.

این مراکز خرید را در واقع می توان مراکز تجاری و تفریحی نامید چون فقط به خرید کردن محدود نمی شوند و امکانات فراوانی دارند. از سالن های زیبایی و باشگاه ورزشی گرفته تا فودکورت و کافه در این مراکز تجاری در نظر گرفته شده است. بچه ها می توانند در محوطه های مخصوص به خودشان، بازی نمایند و بزرگترها با خیال راحت از فروشگاه های برند، خرید نمایند.

سیدنی، یکی از محبوب ترین شهرهای استرالیا برای گردشگران است.

این شهر بزرگ و مجذوب کننده و دیدنی، از نظر جاذبه های گردشگری هیچ کم و کسری ندارد و از نظر خرید نیز، جزو برترین شهرهای استرالیا است.

در سیدنی مراکز خرید مدرن و حتی بازارچه های محلی فراوان است. در این مراکز خرید هر محصولی که فکر کنید از برترین برندها عرضه می شود.

در ادامه تعدادی از برترین و بزرگترین مراکز خرید سیدنی را معرفی می کنیم.

البته مراکز خرید سیدنی به همین چند مرکز محدود نمی شوند. تقریبا در هر خیابان تجاری که پا بگذارید، چند مرکز خرید پیدا می شود. اگر برای گشت و گذار در مراکز تجاری، فرصت محدودی دارید، یکی از این چند مرکز را انتخاب کنید.

مرکز خرید وست فیلد سیدنی ( Westfield Sydney )

مرکز خرید وست فیلد سیدنی، به وسیله گروه Scentre اداره می شود. این مرکز تجاری، زیر برج سیدنی در منطقه تجاری مرکزی سیدنی واقع شده است. از نظر وسعت، وست فیلد بزرگترین مرکز خرید سیدنی است. البته مکانی که امروزه این مرکز خرید در آن قرار دراد، قبلا در اختیار مراکز خرید دیگر بد و بعد از بازسازی کلی، به این مجموعه تجاری نو تبدیل شد. در واقع این مرکز خرید نو، مجموعه ای از 4 مرکز خرید قدیمی است که در کنار هم یک مجموعه بزرگتر را تشکیل داده اند.

مرحله اول بازسازی و توسعه این مجموعه در سال 2010 افتتاح شد که دارای 130 فروشگاه اختصاصی است. این مجموعه در نزدیکی سه خیابان خرید مشهور واقع شده است که جزو گران ترین و لوکس ترین خیابان های خرید در سیدنی هستند.

مرحله دوم در فاصله نوامبر 2010 تا اواخر 2011 تکمیل شد و شامل 120 فروشگاه اختصاصی است. در مجموع این مرکز تجاری بیش از 250 فروشگاه دارد و در مرکز شهر سیدنی واقع شده است. خرید کردن و غذا خوردن در رستوران های شیک، دو تفریح اصلی مردم در این مرکز تجاری بزرگ است که امکانات کاملی برای همه اعضای خانواده دارد.

مجموعه ای از برترین برندهای استرالیایی و بین المللی در زمینه مد و پوشاک، لوازم منزل، وسایل آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات مرتبط با سبک زندگی در 4 طبقه این مرکز ارائه می شوند و سه طبقه دیگر مجموعه به رستوران ها فودکورت ها اختصاص دارد. اگر در سیدنی فقط برای سر زدن به یک مرکز خرید فرصت دارید، بدون تردید وست فیلد را انتخاب کنید.

برای استقبال از بازدیدنمایندگان، این مرکز تجاری کار های مخصوصی به نام Westfield Sydney Privilege برای مشتریان خود در نظر گرفته است. با این کارت، مشتریان از تخفیف های ویژه و رویدادهای خاص و امکانات دیگری بهره مند می شوند. این کارت به افرادی تعلق می گیرد که اهل سیدنی نباشند و گواهینامه رانندگی یا پاسپورت خود را در بخش Concierge Desk واقع در طبقه هم کف، ارائه نمایند. کارکنان این مرکز با رفتاری محبت آمیز و محترمانه، فهرستی از تخفیف ای ویژه و هدایت برای گشت وگذار در مرکز را به شما ارائه می نمایند.

ساختمان ملکه ویکتوریا

ساختمان ملکه ویکتوریا معمولا به صورت خلاصه یعنی QVB نام می برند. این ساختمان در اواخر قرن نوزدهم ساخته شده و معماری به نام George McRae آن را طراحی نموده است. این ساختمان در منطقه تجاری مرکزی سیدنی واقع شده است. ساختمان ملکه ویکتوریا بین سال های 1893 تا 1898 ساخته شد و دارای 30 متر عرض و 190 متر طول است.

گنبدهای این مجموعه، به وسیله شرکت فولاد Ritchie Brothers ساخته شده است. این بنا را در شروع به عنوان یک بازار ساختند، ولی در طول زمان بارها کاربری های مختلفی داشته است. در اواخر قرن بیستم این مجموعه بازسازی شد و به عنوان یک مرکز خرید با کاربیر اصلی خود مورد استفاده نهاده شد.

این مجموعه باشکوه از نظر تریخی ارزشمند است و معماری آن بسیار دیدنی است ولی علاوه بر این، یک مرکز تجاری محبوب برای گردشگران و اهالی شهر است. بیش از 180 بوتیک فشن، فروشگاه های زیورآلات و لوازم منزل در آن فعالیت می نمایند. کافه ها و رستوران های زیادی هم در آن واقع شده است که بدون تردید، وقت گذراندن در آن ها به یکی از برترین خاطرات سفرتان تبدیل می شود.

امروزه این مرکز تجاری یکی از برترین و شیک ترین مراکز خرید سیدنی است که حتما هر گردشگری به آن سر می زند. یکی از مهم ترین مجذوب کنندهیت های این ساختمان، گنبد بزرگ آن است که در روزهای کریسمس یک درخت کریسمس بسیار بزرگ زیر آن قرار می گیرد و تماشای آن را هیچ گردشگری نباید از دست بدهد. پنجره های شیشه رنگی و مجذوب کننده و معماری تماشایی این بنا، لذت خرد کردن در آن را چندبرابر می نماید.

مرکز خرید ورلد اسکوئر ( World Square )

مرکز تجاری و مسکونی ورلد اسکوئر یک مجموعه تفریحی، تجاری و تفریح است که از بیش از 90 فروشگاه خرده فروشی از برترین برندهای باکیفیت، میزبانی می نماید. امکانات کامل و رستوران های عالی از دیگر ویژگی های این مجموعه است که باعث شده مورد توجه اهالی شهر و گردشگران قرار بگیرد. این مجموعه بزرگ سه طبقه دارد و با رستوران ها و کافه های فراوانی احاطه شده است و فرصتی عالی برای دور شدن از شلوغی و همهمه شهر است.

البته مجموعه ورلد اسکوئر یک مجموعه بزرگ شامل هتل، ساختمان اداری، آپارتمان مسکونی و مرکز خرید است و به مجموعه تجاری محدود نمی شود.

مرکز خرید اسکای گاردن ( Skygarden )

مرکز خرید اسکای گاردن فرصتی عالی برای خرید، غذا خوردن و استراحت در محیطی آرام و دلپذیر است. این مجموعه تجاری در مرکز منطقه تجاری مرکزی سیدنی واقع شده است و 7 روز هفته باز است. مجموعه ای از برترین برندهای استرالیایی و بین المللی در زمینه مد و سبک زندگی در این مرکز نمایندگی دارند و محصولات خود را عرضه می نمایند. هر آنچه که احتیاج داشته باشید از محصولات فرهنگی تا پوشاک در این مرکز پیدا می شود. برای بچه ها برنامه های مختلفی اجرا می شود که آن ها را سرگرم نگه می دارد تا بزرگترها بتوانند در آرامش، خرید نمایند. یک کتاب فروشی بسیار بزرگ دارد که انواع کتاب و محصولات فرهنگی را می توانید آنجا پیدا کنید.

چندین رستوران از جمله یک رستوران چینی در این مرکز قرار دارند که برخی از آن ها جزو برترین رستوران های شهر هستند. این مجموعه سرویس تحویل رایگان دارد.

مرکز خرید برادوی ( Broadway)

مرکز خرید برادوی در محله ای مشهور به همین نام، واقع شده است. این مجموعه دارای یک فودکورت بزرگ با 500 جایگاه است و یک مجموعه سینمایی 12 پرده دارد. برندهای محبوب خرده فروشی در این مرکز تجاری نمایندگی دارند و بیش از 100 فروشگاه اختصاصی در این مجموعه وجود دارد که متنوع ترین و برترین محصولات را عرضه می نمایند.

مرکز خرید برادوی، یک مرکز تجاری شلوغ است که فقط 2 کیلومتر از منطقه تجاری مرکزی سیدنی فاصله دارد. این مرکز در کنار ایستگاه مرکزی نهاده شده که قطب حمل و نقل شهری در سیدنی است و دسترسی خوبی دارد. بعلاوه اتوبوس های متعددی از مقابل این مرکز خرید می گذرند.

از برندهای مشهوری که در این مرکز تجاری نمایندگی دارند می توان به ALDI، Kmart، سفورا، نایکی، اپل، اچ اند ام و... اشاره نمود. بخش نوی به این مجموعه اضافه شده که شامل 30 فروشگاه دیگر و بخشی برای نمایش آثار هنر عمومی است. نوترین محصولات مد، سبک زندگی و هنر را می توانید در این مجموعه پیدا کنید.

این مرکز میزبان مجموعه ای از برندهای برتر نه تنها داخلی، بلکه برندهای شناخته شده بین المللی است که محصولاتی متنوع عرضه می نمایند؛ از غذا و نوترین محصولات مد گرفته تا محصولات زیبایی و سبک زندگی. در مجموع برای همه سنین و سلیقه ها، فروشگاهی در این مرکز تجاری وجود دارد و هیچ کس دست خالی از آن برنمی شود.

مرکز خرید نیوتاون سنترال ( Newtown Central )

مرکز خرید نیوتاون سنترال از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی، در موقعیت مناسبی واقع شده است. این مرکز خرید در نزدیکی ایستگاه نیوتاون سنترال واقع شده است. با وجود دسترسی عالی و پارکینگ بزرگی که دارد، به راحتی می توانید با ماشین کرایه ای یا وسایل حمل ونقل عمومی خودتان را به این مرکز خرید برسانید. ایستگاه های اتوبوس در خیابان کینگ در مقابل این مرکز قرار دارند.

این مرکز خرید هفت روز هفته باز است و همواره می توانید برای سر زدن به آن برنامه ریزی کنید. البته ساعت کار برخی از فروشگاه های خاص ممکن است متغیر باشد. پارکینگ این مجموعه رایگان است. در این مرکز، تنوع فروشگاه ها و محصولات، بسیار قابل توجه است و تقریبا جوابگوی همه احتیاجهای خریداران است.

مرکز خرید استرند آرکید ( Strand Arcade )

استرند آرکید یک مرکز خرید به سبک گذرگاه های طاقدار ویکتوریایی است. این مرکز تجاری در قلب منطقه تجاری مرکزی سیدنی واقع شده است. این مرکز تجاری یکی از اولین ساختمان های ویکتوریایی در شهر سیدنی است. این مجموعه سه طبقه است و دارای گالری های به سبک سنتی است. کف کاشی شده و پلکان های زیبایی دارد. مجموعه ای از شیک ترین و مجذوب کننده ترین بوتیک های شهر در این مرکز تجاری قرار دارند. از دهه 1890، این مرکز یکی از مهم ترین مراکز تجاری سیدنی است.

این مجموعه وقتی در سال 1892 افتتاح شد، از نظر طراحی و معماری، نوترین و برترین مجموعه تجاری شهر بود. البته این مجموعه بازسازی هم شده ولی نمای ساختمان و ویترین بسیاری از مغازه ها به شکل سنتی حفظ شده است.

تعدادی از برترین برندهای مد و اکسسوری در این مرکز نمایندگی دارند و نوترین محصولات خود را عرضه می نمایند.

کافی شاپ و رستوران، بخش دیگری از این مجموعه را تشکیل می دهد که نباید از دست بدهید. سالن های زیبایی و فروشگاه های هدیه و سوغات نیز هواداران خاص خود را دارند. امروزه این بنا یکی از معدود بناهای ویکتوریایی به جای مانده در شهر سیدنی است.

مرکز خرید هاربرساید (Harbourside)

مرکز خرید هاربرساید یکی از زیباترین چشم اندازها را در بین مراکز تجاری شهر دارد چون درست در کنار آب نهاده شده است. این موقعیت جغرافیایی باعث شده که چشم اندازی دیدنی داشته باشد و از آنجا بتوانید نمایی زیبا از بندر و افق شهری سیدنی ببینید؛ چشم انداز ای که بدون تردید، نفس را در سینه گردشگران حبس می نماید.

این مرکز تجاری مثل سایر مراکز خرید بزرگ شهر، امکانات متعددی دارد از جمله یک سالن بولینگ که مجذوب کنندهیت دیگری به آن داده است و فرصت خوبی برای تفریح و خوشگذرانی است.

منبع: کجارو / yelp.com.au
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 2281

به "تور استرالیا ارزان: برترین مراکز خرید سیدنی، استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استرالیا ارزان: برترین مراکز خرید سیدنی، استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید