تابستان فرصت مهمی برای رونق گردشگری شهرستان دماوند است

به گزارش تور چین ارزان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در بازدید میدانی از تأسیسات گردشگری شهرستان دماوند گفت: فصل تابستان و گرمای هوا در تهران، فرصت رونق گردشگری شهرستان دماوند را فراهم نموده است.

تابستان فرصت مهمی برای رونق گردشگری شهرستان دماوند است

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش تور چین ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی این استان با اظهار این که موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی شهرستان دماوند این ظرفیت را فراهم نموده است تا برای تمام فصول میزبان گردشگران باشد، اضافه نمود: توجه به اقامتگاه های بوم گردی و ساخت هتل از جمله نیازهای شهرستان دماوند در توسعه گردشگری است که مورد حمایت و توجه فرماندار و اداره کل میراث فرهنگی استان تهران واقع شده است.

او با تأکید بر این که میزان اقامت تابستانی در شهرستان دماوند حاکی از ظرفیت های خوب گردشگری این شهرستان برای جذب شهروندان تهرانی در روزهای گرم تابستان است، اضافه نمود: با توسعه مراکز بوم گردی می توان برای افزایش سهم گردشگری تابستانی در این شهرستان در سال آینده برنامه ریزی کرد.

جانفشان توسعه و ترویج صنایع دستی روستایی در شهرستان های اطراف تهران را عاملی مهم در ایجاد درآمد پایدار و کاهش چرخه مهاجرت روستا به شهر مطرح نمود.

او در سفر یک روزه به دماوند، از برج یادمان شیخ شبلی، مزرعه خورشید، هتل نمکی، بعضی بوم گردی ها، سازه قدیمی مسجد جامع دماوند و... بازدید کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 470

به "تابستان فرصت مهمی برای رونق گردشگری شهرستان دماوند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابستان فرصت مهمی برای رونق گردشگری شهرستان دماوند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید