جلالی: تراکتورسازی می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس باشد، مهم تر از انتخاب سرمربی تیم ملی ترسیم یک برنامه بلند مدت است

به گزارش تور چین ارزان، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر معتقد است که تراکتورسازی در این فصل می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس در راه رسیدن به قهرمانی باشد.

جلالی: تراکتورسازی می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس باشد، مهم تر از انتخاب سرمربی تیم ملی ترسیم یک برنامه بلند مدت است

مجید جلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی تور چین ارزان با اشاره به وضعیت فعلی نساجی و شش هفته پیش رو تا پایان لیگ برتر گفت: بازیکنان ما در بازی با سپاهان نمایش بسیار خوبی داشتند و حالا خودمان را آماده بازی با ماشین سازی می کنیم. در این بازی محمد آبشک را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. خوشبختانه بازیکن مصدوم هم نداریم. تلاش ما این است که محمد عباس زاده بازیکن وفادار نساجی هم هر چه زودتر به آمادگی کامل برسد تا از این بازیکن استفاده کنیم. هدف ما این است که جایگاه مان را در جدول ارتقا دهیم و اگر در پایان لیگ در نیمه بالای جدول باشیم، کار مهمی انجام داده ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم شانس اول قهرمانی در لیگ محسوب می شود، اظهار داشت: اگر فضای اجتماعی استادیوم تبریز فضای مثبتی باشد، قطعاً تراکتورسازی می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس در راه رسیدن به قهرمانی باشد. در ضمنً بازی مستقیم تراکتورسازی و پرسپولیس که در تبریز برگزار می شود، مشخص کننده است.

سرمربی پیشین تراکتورسازی در مورد اینکه خیلی ها معتقدند بازی های تراکتورسازی نسبت به پرسپولیس و سپاهان آسان تر است، شرح داد: برای قهرمان شدن شرایط جدول و برنامه بازی ها هم مهم است. طبیعتاً بازی های تراکتورسازی ساده تر است و روی این مسائل می توان تحلیل کرد.

جلالی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی و اینکه گزینه ایرانی بهتر است یا خارجی، گفت: مهم تر از انتخاب سرمربی، این است که ابتدا یک برنامه بلندمدت برای تیم ملی توسط فدراسیون ترسیم شود و در این برنامه طبیعتاً اهداف هم معین می شود. باید یک اتفاق فکر تشکیل داد و از کمک اهالی فن بهره برد. وقتی برنامه معین شد، می توان بر این اساس مربی را هم انتخاب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 339

به "جلالی: تراکتورسازی می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس باشد، مهم تر از انتخاب سرمربی تیم ملی ترسیم یک برنامه بلند مدت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: تراکتورسازی می تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس باشد، مهم تر از انتخاب سرمربی تیم ملی ترسیم یک برنامه بلند مدت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید