حمله لفظی اسد به انگلیس

به گزارش تور چین ارزان، فارس نوشت: رئیس جمهور سوریه ضمن رژیم خواندن حکومت انگلیس، از تحریم غربی ها علیه مردم کشورش بشدت انتقاد کرد و گفت، اقدام لندن در توقیف نفتکش ایرانی، راهزنی بود.

حمله لفظی اسد به انگلیس

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

اسد در گفت وگویی با شبکه خبری روسیا الیوم ، گفت که اقدام انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی، راهزنی است.

رئیس جمهور سوریه توضیح داد که این راهزنی رژیم پادشاهی [بریتانیا] است. این معنای واقعی، رژیم است؛ زیرا رژیم، راهزنی و گروه ها[ی تروریستی]، مسائلی شبیه به هم هستند.

اسد در پاسخ به این پرسش که آیا تحریم های اتحادیه اروپا به قشر ضعیف سوریه آسیب خواهد زد، تأکید کرد: بله، آنان (کشورهای غربی) قصد دارند به مردم سوریه آسیب برسانند؛ چرا؟ زیرا [در نظر آنان] از این مردم انتظار می رفت که طی مراحل مختلف جنگ [علیه سوریه] علیه دولت، قیام نمایند.

وی ادامه داد: ولی آنان (مردم سوریه) این کار را نکردند. انتظار داشتند که [مردم سوریه] از تروریست های [موسوم به] معارضان مسلح میانه رو و فرشتگان کلاه سفید حمایت نمایند.

رئیس جمهور سوریه خاطر نشان کرد: ولی مردم [سوریه] این کار را انجام ندادند، بلکه در کنار دولت خود ایستاند. به همین دلیل باید، رنج بکشند... باید هزینه پرداخت نمایند.

اسد تأکید کرد که کشورهای غربی قصد دارند به مردم سوریه این درس را بدهند که باید در وهله نخست، برنامه های آنان را تأیید نمایند.

وی بر این باور است که توقیف نفتکش ایران توسط انگلیس، راهزنی است و شاید آخرین کوشش از سوی غربی ها باشد تا مردم سوریه علیه دولتشان دست به تحرکاتی بزند. آنان در زمستان گذشته و پیش از آن نیز کوشش کردند، ولی پیروز نشدند.

مشروح این گفت وگو صبح روز دوشنبه ساعت هفت صبح به وقت دمشق پخش خواهد شد.

310310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 708

به "حمله لفظی اسد به انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله لفظی اسد به انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید