اخبار اقتصادی

سایپا مشخصات تیپ های خودروی شاهین را اعلام نمود ، جدول مشخصات

سایپا، مشخصات نهایی تیپ های مختلف شاهین را اعلام نموده است. بر اساس کاتالوگ منتشر شده، سایپا شاهین با دو تیپ S و G وارد بازار خواهد شد.

1 مهر 1399

ویدئو ، نمایشگاه ابزار تخلفات سلطان جعل مدرک

یک نمایشگاه با مدارک جعلی و وسائل و تجهیزات لازم برای جعل می توان برپا کرد. این مدارک و وسائل از متهم پرونده هلدینگ آفتاب در مشهد کشف و ضبط شده است. امروز دومین دادگاه هلدینگ آفتاب در مشهد برگزار گشت.

28 شهریور 1399

سازمان ملل: زنگ خطر در لبنان به صدا درآمده است

میسیونر ارشد حقوق بشر سازمان ملل ضمن ابراز نگرانی درباره اوضاع لبنان گفت:زنگ خطر در لبنان به صدا در آمده است و ما باید قبل از اینکه خیلی دیر گردد اقدامی کنیم.

19 شهریور 1399

امضای سند تجاری جدید توسط سران آمریکا و مکزیک

رؤسای جمهوری ایالات متحده و مکزیک طی بیانیه ای مشترک از امضای سند تجاری جدیدی خبر دادند.

16 شهریور 1399

ابلاغ شهریه به 20 هزار مدرسه غیردولتی، اطلاع از شهریه مدارس به وسیله اپلیکشن سام

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شهریه سال جاری را با هماهنگی سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و فراوری کننده و مصوبه تنظیم بازار تدوین کردیم گفت: تا به امروز شهریه20 هزار مدرسه ابلاغ شده و در حال تکمیل و اعلام به بقیه مدارس...

15 شهریور 1399

نمودار نوسانات بازار مسکن در یک سال اخیر

بر اساس گزارش رسمی وزارت راه و شهرسازی در 12 ماه منتهی به تیرماه امسال کمترین رشد ماهیانه متوسط قیمت مسکن شهر تهران در شهریور ماه 1398 به میزان 3.5- درصد و بیشترین رشد در خرداد 1399 به میزان 12.1 درصد به ثبت رسیده است؛ در این بازه زمانی متوسط رشد قیمت مسکن پایتخت...

13 شهریور 1399

شمش های طلای ونزوئلا در خانه خانم پرستار هوگو چاوز!

ایسنا نوشت: افشای اسناد دادگاهی درباره فساد در ونزوئلا نشان می دهد، پرستار سابق هوگو چاوز بعد از مرگ او 250 شمش طلا را به صورت فیزیکی از ونزوئلا به خزانه ای خصوصی در خارج انتقال داده است.

12 شهریور 1399

کانالی که در انتخابات ریاست جمهوری ایران تاثیر گذار است

دیپلمات های اروپایی باید بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، دیپلماسی رفت و برگشت با ایران را از سرگیرند، زیرا در غیر اینصورت، هواداران سیاست تند در تهران کنترل بر دولت و اقتصاد این کشور را به طور گسترده ای در دست خواهند گرفت.

10 شهریور 1399

پیش بینی آرامکو از میزان مصرف نفت تا خاتمه سال جاری

رئیس و مدیرعامل شرکت آرامکوی سعودی پیش بینی کرد که تقاضا برای نفت با معکوس شدن فرایند رکود مصرف که ناشی از شیوع پاندمی کووید 19 بوده، بهبود یافته و تا سرانجام سال 2020 به 90 میلیون بشکه در روز می رسد.

8 شهریور 1399

تصمیمات لاستیکی ستاد تنظیم بازار

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، علاوه بر اینکه تمامی فراوریکنندگان و واردکنندگان تایر مکلف به ثبت اطلاعات فراوری، واردات و فروش انواع لاستیک سبک و سنگین شده اند، تحویل و فروش این کالا از سوی واحدهای فراوریی و واردکنندگان به نمایندگان و واحدهای متخلف...

6 شهریور 1399

پتروبراس برزیل توسعه میدان نفتی بزرگی در آب های عمیق را شروع کرد

پتروبراس به عنوان غول نفتی دولتی برزیل، فاز جدیدی از توسعه اولین پروژه نفتی آب های عمیق در میدان نفتی مِرو در حوزه نفتی سانتوس را شروع نموده است.

6 شهریور 1399

خبرنگاران فراوری 55 تن پیله تر ابریشم در رازوجرگلان خراسان شمالی

بجنورد- خبرنگاران- مدیر جهادکشاورزی رازوجرگلان گفت: سال جاری 55 تن پیله تر ابریشم در این شهرستان مرزی خراسان شمالی فراوری شد که چهار درصد نسبت به پارسال افزایش دارد.

5 شهریور 1399

اطلاعیه بانک مرکزی درباره حراج اوراق بدهی دولتی

خبرنگاران: بانک مرکزی نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی در 27 خردادماه 99 و جزییات برگزاری حراج جدید را اعلام نمود.

3 شهریور 1399

جاسوسی که برای نجات خود زبانش را سوراخ کرد!

روزنامه خراسان: وینستون چرچیل، ماریا اسکاربک را بهترین نفوذی در تشکیلات آلمان نازی می دانست. زنان بسیاری در طول تاریخ، مأموریت کسب اطلاعات و جابه جایی اخبار محرمانه را برعهده داشته اند، اما ماجرای ماریا اسکاربک طور دیگری است؛ او را باید جسورترین جاسوسه...

30 مرداد 1399

خبرنگاران اهدای اعضای مامور نیروی انتظامی لرستان به بیماران نیازمند

خرم آباد - خبرنگاران - فرمانده انتظامی لرستان گفت: اعضای بدن مامور نیروی انتظامی استان که در سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شد با رضایت خانواده وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

27 مرداد 1399

کرونا؛ مهمان ناخوانده در کنار بی توجهی مردم خمین

کوید 19 میهمانی ناشناخته و ناخوانده است که در ماه های اخیر به تهدیدی برای سلامت جوامع بشری تبدیل شده و خسارت های جانی، اقتصادی، روحی و اجتماعی زیادی را رقم زده و این درحالی ست که هیچ کس نمی داند این توریست کوچک قرار است آینده کشورها و سرنوشت مردم را چگونه...

26 مرداد 1399

سروش احمدی: از مسافرکشی من استفاده سیاسی نکنید!

سروش احمدی در خصوص واکنش های زیاد به پخش فیلم مسافرکشی اش گفت: نمی دانم چرا مسافرکشی ام باعث غافلگیری شده است؟ کار کردن عار نیست و از دیوار کسی بالا نرفته ام. به عنوان یک ایرانی می دانم شرایط کشور در حال حاضر به گونه ای است که مجبورم برای سیر کردن شکمم کار...

22 مرداد 1399

طرح امکان سنجی بازارهای هدف صنایع دستی خراسان شمالی تدوین می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی خراسان شمالی از تهیه و تدوین طرح مطالعه و امکان سنجی بازارهای هدف صنایع دستی استان اطلاع داد.

20 مرداد 1399

فارن پالسی: ملک سلمان به آمریکا پیشنهاد حمله به قطر را داده بود

مجله آمریکایی فارن پالسی نوشت که پادشاه عربستان به رئیس جمهوری آمریکا پیشنهاد حمله به قطر را عنوان کرد، ولی وی به شدت با این پیشنهاد مخالفت نموده است.

19 مرداد 1399

خط فقر در تهران به 4.5 میلیون تومان رسید

براساس بررسی های مرکز پژوهش های مجلس، خط فقر خانوارهای چهار نفره در شهر تهران ظرف 2 سال اخیر، از 2.5 میلیون تومان به 4.5 میلیون تومان رسید یعنی 80 درصد افزایش یافت.

18 مرداد 1399
تعداد: (358)