خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق گسترش می یابد

به گزارش تور چین ارزان، تهران- خبرنگاران- هم افزایی خدمات آزمایشگاهی درحوزه فناوری های نرم وخلاق با همکاری دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق وشبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، تقویت می گردد.

خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق گسترش می یابد

به گزارش روز یکشنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق در نظردارد تا با همکاری شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی آزمایشگاه های فعال درحوزه فناوری های نرم وخلاق که دارای تجهیزات وخدمات آزمایشگاهی کاربردی هستند را شناسایی و در جهت هم افزایی بین آنان و فراورینمایندگان، اقدام کند.

درهمین راستا از آزمایشگاه ها و شرکت های فراوری نماینده دارای آزمایشگاه دعوت می گردد تا در صورت دارا بودن تجهیزات آزمایشگاهی و یا ارایه خدمات آزمون در این حوزه، به پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی به نشانی labsnet.ir مراجعه و دربخش عضویت آزمایشگاه ها ثبت نام نمایند.

بازی های رایانه ای و ویدئویی، صنایع دستی، اسباب بازی، مد و پوشاک (نساجی) و صنایع وابسته (زیورآلات و جواهر، کیف، کفش و غیره) از جمله محورهای مرتبط با حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق هستند که در راستای این همکاری تعریف شده است.

همچنین پویا نمایی، فناوری سینما، طراحی صنعتی، معماری ولوازم التحریر و نوشت افزار نیز از دیگر محورهای مرتبط با حوزه فناوری نرم و صنایع خلاق است.

مراکز آزمایشگاهی می توانند برای کسب اطلاعات با دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق با شماره 83532474-021 تماس بگیرند.

علمی ** 9340**1485

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 369

به "خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق گسترش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات آزمایشگاهی در حوزه فناوری های نرم و صنایع خلاق گسترش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید