خرید پارچه در تور پوکت

خرید یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های تور پوکت برای تجربه است. یکی از اجناس ارزنده‌ای که می‌توانید از سفر خود به عنوان سوغاتی بگردانید خرید پارچه و لباس است.

خرید پارچه در تور پوکت

تایلند به ابریشم شهرت دارد. پارچه‌های ابریشمی موجود در بازارهای تایلند کیفیت‌های متفاوتی دارند و در مناطق مختلف تایلند تولید می‌شوند. اوت‌لت‌های زیادی در این جزیره وجود دارند که فقط مختص پارچه و منسوجات در تور پوکت هستند.

ابریشم تایلندی به خاطر کیفیت بالا، رنگ‌های زیبا و طرح‌های منحصربه‌فردش مشهور است و نقش مهمی در اقتصاد این منطقه دارد. محصولات ابریشم‌ تایلندی در لیست خرید همه‌ی گردشگران تور تایلند در این شهر قرار دارد.

پارچه‌ها و پوشاک پنبه‌ای هم به وفور در بازارهای مختلف پوکت به فروش می‌رسند. علاوه بر پوشاک، محصولات دیگری مانند روبالشی، رومیزی، کوسن و ... هم با طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون در بازارهای شبانه و دپارتمان استورهای پوکت پیدا می‌شوند.

قیمت و کیفیت این محصولات در تور تایلند و شهر پوکت به قدری تنوع دارد که هر خریداری را سردرگم می‌کند. باکیفیت‌ترین ابریشم‌ها را می‌توانید در مراکز خرید بزرگ در نواحی توریستی و اطراف هتل‌های بزرگ پیدا کنید. مشهورترین کمپانی تولید ابریشم تایلند، جیم تامسون (Jim Thompson) است که ابریشم‌بافی سنتی تایلند را از مرزها فراتر برده و در دنیا مشهور کرده است. شعبه‌های مختلف فروشگاه‌های جیم تامسون را می‌توانید در سراسر جزیره به سادگی پیدا کنید. محصولات این کمپانی، ترکیبی از هنر ابریشم‌بافی سنتی تایلند و آخرین مد روز دنیا هستند.

اگر می‌خواهید رنگ‌های متنوع و جذاب طبیعت تایلند، از جنگل‌های بارانی و سبز تا دریای فیروزه‌ای را با خود به خانه ببرید پارچه‌های چاپ باتیک و محصولات تولید شده از آنها از جمله انواع تی‌شرت، کیف و محصولات این چنینی را خریداری کنید. محصولات چاپ باتیک‌ رنگارنگ را در همه‌ی مراکز خرید به راحتی پیدا می‌کنید.

به "خرید پارچه در تور پوکت" امتیاز دهید

1 کاربر به "خرید پارچه در تور پوکت" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خرید پارچه در تور پوکت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید