خوشحالی سولشر از درخشش لوکاکو

لوکاکو چهارشنبه شب پیروز شد دو گل منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس را بزند و ستاره تیمش بود.

خوشحالی سولشر از درخشش لوکاکو

خوشحالی سولشر از درخشش لوکاکو

اولگنار سولشر پس از پیروزی 3 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) منچستریونایتد در خانه کریستال پالاس در هفته بیست وهشتم لیگ برتر انگلیس که در آن روملو لوکامو دو گل به ثمر رساند، از این مهاجم بلژیکی تمجید به عمل آورد.

سولشر که با کسب هشتمین برد متوالی خارج از خانه، رکورد جدیدی به ثبت رساند، درباره لوکاکویی که در این اواخر به ذخیره مارکوس رشفورد تبدیل شده است، گفت: لوکاکو امشب دو گل خوب زد و هماهنگی اش با سایر بازیکنان هم بسیار خوب بود. او در تمرینات خیلی سخت کوشش می نماید و بازی اش هم بسیار خوب بود. او در این اواخر طبق خواسته من در کنار ه ها بازی نموده و وظایف تدافعی بسیاری هم به او محول شده بود. بنابراین من از عملکرد امشب او به عنوان مهاجم راضی ام. همواره دیدن بازیکنانی که از موقعیت های شان استفاده می نمایند، لذتبخش است. استفاده کردن از موقعیت گلزنی در این باشگاه یک اصل است.

منچستریونایتد بدون تعداد زیادی از مهره های کلیدی اش از جمله آندر هررا، نمانیا ماتیچ، جسی لینگارد، خوان ماتا، آنتونی مارسیال، متئو دارمیان و آنتونیو والنسیا مقابل کریستال پالاس به میدان رفت و به همین دلیل سولشر مجبور شد که از بازیکنانی مانند فرد، اسکات مک تومینای و دیوگو دالوت در خط میانی استفاده کند، اما با این تغییر تاکتیک هم توانست تیم تحت راهنمایی روی هاجسون را شکست دهد.

سولشر اضافه کرد: پیروزی فوق العاده ای کسب کردیم. ما بازی را به خوبی کنترل کردیم. این پیروزی با توجه به حضور بازیکنانی مانند فرد و اسکات مک تومینای که در این فصل خیلی بازی ننموده اند و تازه وارد هایی مانند جیمز گارنر بسیار مهم بود. این تیم منچستریونایتد است. ما تیم باکیفیتی داریم و به معرفی بازیکنان جدید در ترکیب مان ادامه می دهیم. تمام تیم ها در این مقطع از فصل مصدوم دارند و ما هم جزو آنها هستیم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 31 خرداد 1398 شناسه مطلب: 320

به "خوشحالی سولشر از درخشش لوکاکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالی سولشر از درخشش لوکاکو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید