دکوراسیون اتاق خواب هنری : 13 ایده فوق العاده را از دست ندهید!

به گزارش تور چین ارزان، آیا دنبال تغییر نحوه دکوراسیون اتاق خواب خود هستید؟ آیا دیوارهای اتاقتان چیزی کم دارند؟ می توانید با افزودن بعضی از تزیینات جالب به دیوارها و ایده های جدید، آن را به اتاق خواب هنری تبدیل کنید. در این مقاله چند مورد از جالب ترین و ساده ترین ایده های دکوراسیون اتاق خواب هنری را نشان تان می دهیم. ناگفته نماند، مواردی وجود دارند می توان از آن ها به راحتی استفاده کرد و بعضی دیگر ممکن است به زمان و مهارت احتیاج داشته باشند؛ با ویکی ساختمون همراه باشید.

دکوراسیون اتاق خواب هنری : 13 ایده فوق العاده را از دست ندهید!

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

ایده های جالب برای دکوراسیون اتاق خواب هنری

بعضی از سبک های طراحی زیر می توانند به عنوان دکوارسیون اتاق خواب هنری شناخته شوند:

منظره شهری

همه چیز این اتاق بی نظیر است! اولین چیزی که می خواهم به آن اشاره کنم قاب تخت است. به نظر می رسد قاب از تکه های عظیم چوب ساخته شده اند که بازسازی آن ها خیلی سخت نیست. بالای تخت، عکس زیبایی از چراغ های شهر دیده می گردد. اگر در نزدیکی شهر زندگی نمی کنید، این روش خوبی است که می توانید هر زمان که خواستید به چراغ ها جهت یادآوری شهر نگاه کنید. بقیه جاهای اتاق مخصوصاً با میزهای انتهایی و فرش خاکستری بسیار پسرانه جلوه می نمایند.

آویز دیواری

ما واقعاً سبک این اتاق خواب را تحسین می کنیم. رنگ آن منحصر به فرد و ساده است و همه رنگ ها عمیق هستند و می توانند نشانگر سایر ویژگی های اتاق باشند. در یک طرف دیوار، قطعات نسبتاً متفاوتی را می بینیم که از سقف آویزان شده اند. این وسایل می توانند هر چیز زینتی باشند. بالای تختخواب، سه آویز فلزی دیواری وجود دارد که نور از آن ها منعکس می گردد. همه ما واقعاً از جذابیت و زیبایی کلی این اتاق خواب لذت می بریم.

آینه کاری شده

اگر می خواهید دکوراسیون اتاق خواب هنری شما عظیم به نظر برسد، می توانید لوازم اتاق را آینه کاری کنید. این باعث می گردد اتاق، از آنچه که در واقعیت است، عظیم تر به نظر برسد. در این حالت، از آینه های تاکیدی بر روی پاتختی های اتاق استفاده می گردد. همچنین یک قطعه هنری زیبا در بالای تخت خواب قرار گرفته است که به نوعی آینه کاری شده است. فضای بقیه اتاق با رنگ قهوه ای و سفید تزیین شده اند. همچنین پنجره عظیم به نور خورشید اجازه می دهد تا از دیوارهای روشن منعکس گردد تا نور طبیعی بیشتری در فضا پخش گردد.

مطلب پیشنهادی: چیدمان اتاق خواب کوچک خود را اینجوری انجام دهید!

دکوراسیون سبک روستایی

اتاق های خواب روستایی با گذشت زمان هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می نمایند و این یکی نیز از این تئوری مستثنی نیست. این اتاق دارای بسیاری از آثار هنری دیواری مانند چوب های دریفت وود و بسیاری دیگر از تصاویر آویزان شده است. در انتهای تخت، دو جایگاه عثمانی منطبق بر بالای فرش منطقه آبی قرار گرفته است. این جایگاه ها برای خواندن یا استراحت قبل از خواب عالی هستند. طرح سقف چوبی هم بسیار دوست داشتنی است.

قاب پارچه ای تخت

اگر نمونه هایی از پارچه های اضافی را در خانه دارید که مطمئن نیستید به چه دردی خواهند خورد، این مورد را آنالیز کنید. از نمونه ها می توان برای ساخت یک قاب ایستاده تخت استفاده کرد. این احتمالاً یکی از جدیدترین ایده هایی است می توان برای دکوراسیون اتاق خواب هنری استفاده کرد. این نمونه ها می توانند با بعضی از بالش های چاپی گلدار و یک روتختی مطابقت داده شوند. همه ما رنگ آمیزی کلی اتاق و اینکه چگونه همه این ها به شکلی خیلی خوب با هم ترکیب می شوند را دوست داریم.

قفسه های فراوان

طراحی این اتاق خواب هنری بسیار ساده است. از حداقل مبلمان تشکیل شده است و تخت فضای زیادی را اشغال می نماید. با این حال، فضای کافی برای ذخیره کردن در آن واحد قفسه بندی های عظیم وجود دارد، که این قفسه ها نیز در کل دیوار امتداد دارند. در پشت تخت نیز الگوی واقعاً منحصر به فردی وجود دارد که به زیبایی اتاق افزوده است.

دیواری پر از عکس

به جای خریدن یک عکس برای قرار دادن روی دیوار، چرا دیوار اتاق خود را پر از تصاویر گوناگون نمی کنید؟ این اتاق خواب دارای یک دیوار کامل از تصویر است که زندگی صاحب اتاق را نشان می دهد. بالای تخت نیز تصویری از مریلین مونرو وجود دارد. ایده دریافت از عکس های هنری و ساختن نقاشی دیواری امری بسیار دوست داشتنی است. این یک حس خلاقیت را وارد اتاق می نماید. بقیه اتاق با رنگ ها و نقش های مختلفی مانند نعناع و طلایی تزیین شده اند.

دیوارهای سبز، گل های سیاه

در این اتاق کمی سکوت جریان دارد. به نظر می رسد در کنار تخت یک فضای ذخیره سازی کوچک وجود دارد. در امتداد آن دیوار، نقاشی دیواری از گل ها و برگ های سیاه دیده می گردد. روی دیوار در وسط اتاق، چند نقاشی وجود دارند که همان رنگ های روی دیوار را القا می نمایند، آن رنگ سبز نعناعی. بقیه اتاق بسیار ساده و به خوبی طراحی شده است.

تزیین با آجر

ما طرح های آجری را برای دکوراسیون اتاق خواب هنری دوست داریم. این ویژگی های اتاق خواب که آجرها را در معرض دید قرار می دهد و روی آن قطعات مختلفی از هنر دیواری قرار دارند، بسیار منحصر به فرد طراحی شده اند. فضای کلی ساده است و چیزهای زیادی برای آن وجود ندارد، اما جو دلنشین و گرم در اتاق جریان دارد. ما سادگی این اتاق خواب را نیز دوست داریم. این دکوراسیون فضای مناسبی برای یک دانشجو است.

چراغ های دیواری بی نظیر

اولین چیزی که در خصوص این اتاق متوجه می شویم، نقاشی بالای تخت است. در کنار آن نقاشی، تعدادی لامپ دیواری وجود دارند که به نظر می رسد آویزان هستند. بقیه اتاق با رنگ نارنجی و زیتونی رنگ آمیزی شده است تا با بعضی از رنگ هایی که در نقاشی می بینیم همخوانی داشته باشد. این اتاق به خودی خود ساده است، اما جنبه های خاصی از آن وجود دارند که آن را زنده می نمایند مانند آن فرش کوچک!

کلمات غول پیکر

این اتاق برای نوجوانان و بچه هایی که فضای مشترکی دارند بسیار جالب است. طراحی دیوار با استفاده از کلمات، یک روش عالی برای بیان فردیت هر یک از آن ها است. رنگ های استفاده شده در این اتاق ترکیبی از نوت های موسیقی است. این دیوارها به دکوارسیون اتاق خواب هنری رنگ و بویی تازه بخشیده است.

استفاده از مواد قابل بازیافت

این اتاق خواب بسیار دخترانه است و به رنگ صورتی ملایم رنگ آمیزی شده و روی تخت تشک و لحاف راحتی قرار گرفته است. بالای تخت یک سبد بافته شده زیبا و ظریف قرار گرفته است که به دیوار نصب شده است تا از آن به عنوان شی هنری یاد گردد. در هر طرف تخت نقاشی های آبی نیز وجود دارند. واقعاً از دیدن این اتاق لذت می بریم، زیرا این فضا احساس لطافت زیادی را ایجاد نموده است.

فوق العاده هنرمندانه

این اتاق با طراحی معاصر و خلاقانه، با جزئیاتی که به عناصر مد اشاره دارد، برای دختران مدرن مناسب است. کفپوش سیاه و سفید آن که توسط کوکو شانل، نماد مد فرانسه، جاودانه شده، همراه با مبلمان رنگارنگ و برچسب های دیواری، کنتراست خاصی را ایجاد می نماید که باعث می گردد اتاق خواب، هنری و سرگرم نماینده به نظر برسد. آباژورهای زیبا و قاب ها باعث شده که این دکوراسیون بسیار جوان و شاداب به نظر برسد.

سخن آخر

دکوراسیون اتاق خواب هنری ویژگی ها و المان خاصی ندارد، تنها کافی است فضا را از تصاویر متفاوت و رنگ آمیزی های خاص اشباع کنید، به همین سادگی! داشتن دکوراسیون هنری یک سلیقه شخصی است که همه افراد به آن علاقه خاصی ندارند. اما اگر شما عاشق آن هستید، سعی کنید در نهایت امکان اتاق خواب خود را تزئین کنید.

منبع: ویکی ساختمان
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1437

به "دکوراسیون اتاق خواب هنری : 13 ایده فوق العاده را از دست ندهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون اتاق خواب هنری : 13 ایده فوق العاده را از دست ندهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید