بهترین رستوران های گیاهی لندن

به گزارش تور چین ارزان، از آنجایی که یک شهر محبوب توریستی است، رستوران های زیادی دارد. تنوع رستوران های لندن همه سلیقه ها را راضی می نماید و گیاه خواران و کسانی که رژیم غذایی و سبک زندگی وگان دارند، در لندن به راحتی می توانند در بهترین کافه ها و رستوران ها غذا بخورند.

بهترین رستوران های گیاهی لندن

اگر گیاه خوار یا وگان هستید یا در سفر به لندن دوست دارید چند غذای گیاهی، سالم و ارگانیک را امتحان کنید، یکی از این رستوران ها سر بزنید.

رستوران Tibits

رستوران Tibits یک رستوران عظیم گیاهی و غذای سالم در نزدیکی منطقه پیکدلی سیرکوس در مرکز لندن است. این رستوران، گرچه با یکی از قدیمی ترین رستوران های گیاهی اروپا در ارتباط است، ولی رستورانی مدرن با حال وهوایی جذاب و جوان پسند است. منوی رستوران شامل انواع غذاهای سرد و گرم است و تنوع قابل توجهی دارد.

در روزهای آفتابی می توانید در میزهای فضای باز رستوران، غذا بخورید که البته گاهی این فرصت پیش می آید. یک لژ خانوادگی دارد که وسایل سرگرمی بجه ها در آن فراهم شده است تا خانواده ها با خیال راحت بتوانند غذا بخورند. انواع کتاب و یک تخته سیاه عظیم دارد که در جذابیت آن افزوده است. میوه های تازه و نوشیدنی های گیاهی رستوران و انواع چای و دمنوش، بخش خاصی از منو را به خود اختصاص داده اند که حتما ارزش امتحان کردن دارند و بسیار متنوع هستند.

رستوران Ethos

رستوران Ethos یک رستوران عالی سلف سرویس است که در نزدیکی محله آکسفورد سیرکوس واقع شده است. در طول هفته، غذاهای بوفه را بر حسب وزن محاسبه می نمایند و آخر هفته ها می توانید به میزان نامحدود از غذاهای بوفه با پرداخت هزینه ثابت، بهره ببرید. غذاهای این رستوران بدون گوشت تهیه می شوند و مشتریان زیادی از بین گیاه خواران و حتی غیرگیاه خواران دارند.

رستوران Vanilla Black

معمولا تعداد کمی رستوران گیاهی مجلل وجود دارد. در واقع فاین داینینگ یا غذا خوردن در رستوران های لوکس و مجلل را نمی توان با رژیم غذایی گیاه خواری هم زمان تجربه کرد مگر در شهرهای عظیمی مثل لندن. رستوران Vanilla Black یک رستوران گیاهی لوکس است. در این رستوران، غذاهایی بسیار باکیفیت با تزیینات جذاب و زیبا سرو می گردد. منوی رستوران بسیار متنوع و خلاقانه است و غذاهایی خاص و متفاوت در آنها پیدا می گردد. در واقع از نظر تنوع غذاهای گیاهی، یکی از متنوع ترین و بهترین رستوران های شهر است. هر آنچه که تصور کنید از انواع ترشی گرفته تا سس های مخصوص گیاهی در این رستوران سرو می گردد. غذای رستوران بسیار باکیفیت و لذیذ است و محیط آن جذاب و مدرن. حتی اگر گیاه خوار هم نباشید، بد نیست به این رستوران سر بزنید.

رستوران Manna

رستوران Manna قدیمی ترین رستوران گیاهی لندن است. غذاهای رستوران علاوه بر اینکه سالم و گیاهی هستند، به زیبایی تمام سرو می شوند و کیفیت قابل توجهی دارند. تنوع غذاها، هر سلیقه ای را راضی می نماید. حجم وعده های غذایی زیاد نیست ولی مطمئنا با خوردن آنها گرسنه نمی مانید. زیباترین غذاهای گیاهی را می توانید در این رستوران نوش جان کنید. حتی اگر گیاه خوار هم نباید از خوردن غذاهای متنوع و سالم این رستوران، لذت می برید.

رستوران The Gate

رستوران The Gate را دو برادر به نام های آدریان و مایکل دنیل در سال 1989 پایه گذاری کردند. تخصص اصلی این رستوران در ارائه غذاهای گیاهی و آشپزی وگان است. سرآشپزان رستوران، مهارت خاصی در ارائه منوهای بسیار متنوع دارند که با سلیقه های مختلف، سازگار است. برای تهیه غذا در این رستوران، از تازه ترین میوه ها و سبزیجات و محصولات ارگانیک استفاده می گردد. تنوع غذاها، کیفیت و تازگی آنها نه تنها گیاه خواران بلکه مورد توجه همه مشتریان قرار می گیرد. حتی اگر گیاه خوار نیستید، حتما زمانی را برای سر زدن به این رستوران در نظر بگیرید.

رستوران Mildreds

رستوران Mildreds، یک رستوران گیاهی عالی است که بیش از 20 سال است غذاهای لذیذ گیاهی را با بهترین مواد اولیه تهیه می نماید و با قیمت های مناسب، در اختیار مردم و مشتریان می گذارد. منوی رستوران، یک منوی بسیار متنوع از غذاهای لذیذ گیاهی است. برای تهیه غذاها از تازه ترین و باکیفیت ترین مواد ارگانیک استفاده می گردد از جمله قهوه و شیر سویای ارگانیک که برای تهیه نوشیدنی ها از آن استفاده می گردد. برای غذا خوردن در این رستوران لازم نیست از قبل میز رزرو کنید و اگر شلوغ بود می توانید نوشیدنی بخورید تا میزها خالی شوند. البته این رستوران یک بخش خصوصی هم دارد که آن را می توانید برای رویدادهای مختلف رزرو کنید و برای 10 تا 24 نفر ظرفیت دارد.

رستوران Gabys Deli

رستوران Gabys Deli یک رستوران محبوب است انواع غذاهای متنوع را سرو می نماید. غذاهای یونانی، مدیترانه ای و عربی بخشی از منوی رستوران را تشکیل می دهند. این رستوران، جزو رستوران های ارزان شهر است و با هر بودجه ای می توانید یک غذای مناسب در آن پیدا کنید و لذت ببرید. حتی حمص و کوشر در منوی رستوران پیدا می گردد و ارزان بودن آن، نباید شما را منصرف و ناامید کند.

رستوران 222 Veggie Vegan

رستوران 222 Veggie Vegan یک رستوران صددرصد وگان است که تمرکز اصلی آن بر سبک زندگی سالم و لذت بردن از لذیذترین غذاهای گیاهی است. باکیفیت ترین غذاهای گیاهی را می توانید در این رستوران نوش جان کنید. رستوران 222 Veggie Vegan در سال 2004 افتتاح شد. همه ی غذاها تازه تهیه می شوند و در آن خبری از پخت و گرم کردن غذا با مایکروویو و سرخ کردن نیست. مواد غذایی مورد استفاده در تهیه غذاها، همگی کم چرب، کم نمک هستند و تا جایی که ممکن باشد از مواد غذایی ارگانیک استفاده می گردد و خبری از مواد غذایی دستکاری ژنتیکی شده نیست.

رستوران Vantra Loungevity

رستوران Vantra Loungevity یک رستوران وگان و ارگانیک است که در آن انواع غذاهای تلفیقی اروپایی و حتی فست فود پیدا می گردد. غذاهای بخارپز یا خام وگان در این رستوران سرو می گردد و گاهی اجرای زنده برای مشتریان خود دارد. دوشنبه ها از ساعت 1 بعدازظهر تا 8 شب، از سه شنبه تا شنبه از 12 ظهر تا 11 شب و یکشنبه ها از 1 بعدازظهر تا 8 شب می توانید به این رستوران سر بزنید.

رستوران Unity Diner

رستوران Unity Diner یک رستوران غیرانتفاعی عالی برای خوردن غذاهای وگان، خام، غربی، فست فود و بریتانیایی است. این رستوران به تازگی افتتاح شده است و منوی بسیار متنوعی دارد که در آن غذاهایی مثل انواع برگرها، غذاهای تهیه شده با گلوتن، ساندویچ های تست، پنکیک، وافل، بستنی، براونیز و چیزکیک پیدا می گردد. منوی صبحانه معمولا روزهای آخر هفته ارائه می گردد. منوی نوشیدنی های رستوران شامل انواع چای، قهوه و نوشیدنی های غیرالکلی است. غذاهای بدون گلوتن، بدون مغز و غذاهای خام نیز در منو وجود دارد. همه سود حاصل از فعالیت این رستوران صرف حمایت از حیوانات و ساخت یک منطقه حفاظت شده جدید برای حیوانات در بریتانیا می گردد.

رستوران Marees Sauces and Food

رستوران Marees Sauces and Food یک رستوران عالی برای خوردن غذاهای وگان، بین المللی، ارگانیک و فست فود است. می توانید غذا سفارش دهید و بیرون ببرید. این غذاخوری محیطی دنج و راحت دارد و سرویس دهی آن بسیار سریع است. انواع کباب های وگان و سس های عالی با عطر و طعم خاص در منوی رستوران وجود دارد. انواع نوشیدنی و دسرهای لذیذ میوه ای، بخش دیگری از منو را تشکیل می دهند که هواداران خاص خود را دارد. منوی رستوران رب پایه انواع برگرهای گیاهی، توفو، روتی و آبمیوه های طبیعی است. از بین دسرهای محبوب رستوران می توان به پنکیک با خامه مخصوص و بستنی های وگان با سس های دلخواه مهمانان، اشاره نمود.

رستوران Wulf & Lamb

رستوران Wulf & Lamb یک انتخاب عالی برای خوردن بهترین غذاهای وگان، ارگانیک، غذاهای تلفیقی، اروپایی و بریتانیایی است. این رستوران، یکی از رستوران های گیاهی شهر است که شعبه هایی در شهرهای دیگر هم دارد. برای وعده های صبحانه و ناهار و شام می توانید به این رستوران سر بزنید. از دوشنبه تا آدینه از ساعت 7 و نیم صبح تا 10 شب، روزهای شنبه از ساعت 8 صبح تا 10 شب و یکشنبه ها از 9 صبح تا 9 شب برای سر زدن به این رستوران، فرصت دارید.

رستوران Wild Food Café

رستوران Wild Food Cafe یک رستوران عالی برای خوردن غذاهای وگان، خام و غربی است و برای بیرون از رستوران هم سرویس دارد. این رستوران یکی از رستوران های تماما وگان است. دوشنبه ها از ساعت 11 و نیم صبح تا 4 بعدازظهر، از سه شنبه تا پنجشنبه از 11 و نیم صبح تا 8 شب و از آدینه تا شنبه از ساعت 11 و نیم صبح تا 9 شب و یکشنبه ها از 11 و نیم صبح تا 6 بعدازظهر باز است و تا 45 دقیقه قبل از بستن رستوران، سفارش می پذیرد.

رستوران Itadakizen

رستوران Itadakizen یک رستوران غذای وگان، ژاپنی و ارگانیک است که برای بیرون از رستوران هم سرویس دارد. این رستوران وگان ژاپنی، شعبه های زیادی در ژاپن و انگلستان دارد و این شعبه در کینگ کراس قرار گرفته است. این رستوران ساندویچ هایی به سبک کلاسیک ژاپنی سرو می نماید، سوشی های وگان، نودل و استیک توفو از دیگر غذاهایی است که در منو پیدا می گردد. برنج، انواع سبزیجات، جلبک های دریایی، لوبیای سویا از مهم ترین مواد غذایی اولیه ای هستند که در تهیه غذاهای این رستوران مورد استفاده قرار می گیرند. یک گالری هنری هم دارد و آخر هفته ها موسیقی زنده در آن اجرا می گردد.

رستوران The Blacksmith & The Toffeemaker

رستوران The Blacksmith & The Toffeemaker یک انتخاب عالی برای امتحان کردن بهترین غذاهای وگان، آمریکایی، فست فود و غذاهای تلفیقی و بریتانیایی است و برای بیرون از رستوران هم سرویس دارد. البته آن را در واقع می توان کافه و رستوران نامید. در مرکز لندن واقع شده است و از سال 1012 فعالیت می نماید و از ژانویه سال 2018، به یک رستوران تماما وگان تبدیل شده است. منوی رستوران شامل انواع برگر های تلفیقی، ساندویچ های پنیر گریل شده است که با سیب زمینی سرخ نموده و موزارلای وگان سرو می گردد. اتاق های اختصاصی برای خانواده ها دارد. از دوشنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب برای سر زدن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Temple Of Seitan

رستوران Temple Of Seitan یک رستوران وگان است که همه غذاهای خود را بدون استفاده از محصولات حیوانی و بدون لبنیات تهیه می نماید. بیشتر غذاها با شبه گوشت تهیه شده از گلوتن تهیه می شوند. منوی رستوران شامل انواع برگرهای مختلف و سایر غذاهای گیاهی است که تنوع قابل قبولی دارد. حتی اگر گیاه خوار هم نباشید از امتحان کردن باکیفیت ترین غذاهای وگان این رستوران لذت می برید.

رستوران The Spread Eagle

در ژانویه سال 2018 یکی از قدیمی ترین کافه رستوران های شرق لندن به یک رستوران تماما وگان تبدیل شد. منوی غذاهای اصلی و نوشیدنی های رستوران The Spread Eagle و هر آنچه که از دسر و پیش غذا اینجا سفارش دهید، کاملا وگان است. حتی انواع ساندویچ وگان هم در منو وجود دارد. غذاهای رستوران بسیار باکیفیت است و با اشتیاق و علاقه ای وصف ناشدنی برای مهمانان سرو می گردد.

بازارچه وگان برادوی (Broadway Vegan Market)

شاید از دیدن نام یک بازار در بین این همه رستوران تعجب کنید. ولی اگر گیاه خوار یا وگان هستید حتما در سفر به لندن باید از این بازار دیدن کنید. این بازار هر شنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر در لندن فیلدز، برپا می گردد. در این بازارچه غرفه های زیادی وجود دارد که بهترین نوشیدنی ها و غذاهای گیاهی را سرو می نمایند. غذاهایی از گوشه و کنار جهان حتی غذای آسیایی هم در بین آنها پیدا می گردد.

کافه وگان Gallery Cafe

کافه وگان Gallery Cafe یک کافه غیرانتفاعی است که غذاهای وگان را با قیمت های بسیار مناسبی در اختیار مشتریان می گذارد. انواع نوشیدنی، دسرهای لذیذ و غذاهای ساده و سبک وگان در منوی رستوران وجود دارد. این کافه یک انتخاب عالی برای خوردن صبحانه و ناهار است و ساعت 6 بعدازظهر تعطیل می گردد. هر روز، یک منوی اختصاصی روز دارد و یک منوی دائمی که صبحانه کامل انگلیسی البته از نوع وگان، یکی از غذاهای آن است. انواع برگر و پنکیک هم در منو دیده می گردد. در این کافه، گاهی نمایشگاه ها و رویدادهای مختلفی برپا می گردد و همه عواید آنها صرف یاری به کامیونیتی های محلی است. در این کافه از خوردن غذای عالی و حضور در فضایی دلچسب، لذت خواهید برد.

کافه وگان Essential Vegan Café

کافه Essential Vegan Café یکی از جدیدترین کافه رستوران های لندن است. منوی کافه، الهام گرفته از کافه های برزیلی است و فضایی بسیار محبت آمیز دارد که از حضور در آن لذت می برید. انواع برگرهای گیاهی و غذاهایی به سبک برزیلی از جمله چیزبال در منو وجود دارد. حتی اگر گیاه خوار هم نباشید، از خوردن غذاهای متنوع این کافه لذت می برید.

منبع: گردشبان
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1179

به "بهترین رستوران های گیاهی لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین رستوران های گیاهی لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید