ستین: در فرم خوبی به بازی با ناپولی رسیدیم، مسی کارهایی انجام می دهد که من در تمرینات نمی توانم به او آموزش دهم!

به گزارش تور چین ارزان، کیکه ستین چاره ای غیر از تحسین عملکرد لیونل مسی و هم تیمی هایش نداشت.

ستین: در فرم خوبی به بازی با ناپولی رسیدیم، مسی کارهایی انجام می دهد که من در تمرینات نمی توانم به او آموزش دهم!

به گزارش خبرنگاران، کیکه ستین پس از برتری 5 - صفر تیمش مقابل ایبار در هفته جاری رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از فرایند بازی شاگردانش و شخص لیونل مسی، ستاره بازی تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا ابتدا گفت: مسی حدود 14 تا 15 سال است که همین کارها را در زمین می کند و از این به بعد هم داستان همین خواهد بود. وجود او برای هر تیمی یک تضمین به شمار می رود. در واقعیت می بینید لئو همواره تاثیرش را روی بازی می گذارد. او حتی اگر گلی هم نزند، با پاس گل به کمک تیم می آید. به همین خاطر بهترین بازیکن دنیا است چون گره هایی را در بازی باز می کند که دیگران از آن عاجزند. لئو گاهی برای کمک به تیم، به خط میانی هم می آید. لئو فوتبالیستی بی نهایت باهوش است و همواره دنبال بهترین گزینه می شود. وقتی هم پایش به محوطه جریمه حریف باز شود، غیرقابل مهار است. او چیزهایی در زمین می بیند که من نمی توانم در تمرینات به او آموزش دهم!

او در ادامه اضافه کرد: مدت ها منتظر چنین نمایشی از تیم بودیم. همه چیز برایمان خوب پیش رفت. در بازی های قبلی با وجود عملکرد خوبی که داشتیم، نمی توانستیم کار را به خوبی امروز تمام کنیم. امروز اما همه چیز خوب پیش رفت و پیش از سرانجام نیمه اول با 3 گل پیش بودیم. همین هم به تیم آرامش خاطر بخشید. در نیمه دوم توانستیم به بازی بعدی هم فکر کنیم.

ستین در سرانجام اضافه کرد: به نظرم در فرم خوبی به بازی با ناپولی رسیدیم. تیم کاملا از کاری که باید انجام بدهد، اطلاع دارد و آماده است. طبعا همواره چیزهایی برای بهتر شدن وجود دارد اما حداقل برای آینده کوتاه مدت، مسئله ای نخواهیم داشت. تعداد بسیار زیادی بازیکن خوب داریم که هیچ کدام هم خسته نیستند و به لحاظ روانی هم مسئله ای وجود ندارد. در بازی امروز از تعداد توپ ربایی های پس از لو دادن توپ، راضی بودم. بریتویت بسیار بهتر از چیزی که انتظار داشتیم، کار کرد. به نظرم او خرید فوق العاده ای خواهد شد و با نیاز تیم، وفق پیدا می کند. امروز به جز صحنه هایی که به گل ختم شد، تحرکاتش را هم دیدیم. او فوتبالیست فوق العاده ای است و کمک زیادی به ما خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chinaro.ir شناسه مطلب: 1073

به "ستین: در فرم خوبی به بازی با ناپولی رسیدیم، مسی کارهایی انجام می دهد که من در تمرینات نمی توانم به او آموزش دهم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستین: در فرم خوبی به بازی با ناپولی رسیدیم، مسی کارهایی انجام می دهد که من در تمرینات نمی توانم به او آموزش دهم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید